Válasz: Mi újság Ancsánál?

Hétfőn reggel munkába menet láttam ezt a szivárványt,érdekes,mert épp kelt fel a nap és eső nem volt.Egész jól sikerült elkapni!A Városháza fölött!
|
A korábban megszűnt SG fórum folytatása, indult 2016.09.01-től. |
Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Mi újság Ancsánál?

Hétfőn reggel munkába menet láttam ezt a szivárványt,érdekes,mert épp kelt fel a nap és eső nem volt.Egész jól sikerült elkapni!A Városháza fölött!
Ancsa!
Gyönyörű szép ez a fotó! Nagyon tetszik! Köszi! 


Ilyenek lettek a jó kis őszibarack lekvárjaim,és olyan finomak,mint a csuda!
Ancsa!
Hú de nagyon guszták lettek!
Én már ilyen hőségben nem állnék hozzá a lekvár főzésének. De Te nagyon ügyes voltál! Most már csak pihenjetek! 
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Mi újság Ancsánál?