3,721

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/tR8fjKMV/728255178-10237994571580772-5769090152584047174-n.jpg

Hétfőn reggel munkába menet láttam ezt a szivárványt,érdekes,mert épp kelt fel a nap és eső nem volt.Egész jól sikerült elkapni!A Városháza fölött!

3,722

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Gyönyörű szép ez a fotó!  Nagyon tetszik! Köszi!   https://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

3,723

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/J4kwRF6Q/733384194-10238057046902616-2888923290321652766-n.jpg
https://i.postimg.cc/vTCpW7BZ/733810400-10238057047822639-6819839685794287829-n.jpg

Ilyenek lettek a jó kis őszibarack lekvárjaim,és olyan   finomak,mint a csuda!

3,724

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Hú de nagyon guszták lettek!   https://margit2.hu/ujforumba/taps.gif   https://margit2.hu/ujforumba/finom.gif

Én már ilyen hőségben nem állnék hozzá  a lekvár főzésének. De Te nagyon ügyes voltál! Most már csak pihenjetek!  https://margit2.hu/ujforumba/law.gif