Válasz: KEDVENCEK
Szia Margitka!
Nagyon kis cuki az akciója közben az unokád!
Legalább igy ő is jobban fog inni ha a kutyust itatja közben.
Köszi a képeket!
|
A korábban megszűnt SG fórum folytatása, indult 2016.09.01-től. |
Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Margit2 fóruma → Margit2 forum → KEDVENCEK
Szia Margitka!
Nagyon kis cuki az akciója közben az unokád!
Legalább igy ő is jobban fog inni ha a kutyust itatja közben.
Köszi a képeket!
Margitka!
Köszi a képet, kis huncut a Hanna, de talán így jobban issza majd Ő is vizet. Sajnos nem mindig fogadják el a sima vizet.
Sziasztok Ilona és Lia!
Hannánál már egy ideje gond a folyadék fogyasztása... A vizet fogadja el a legjobban, de sajnos azt sem mindig... Már próbálkozott Bogi többféle gyümölcslével és teával is, de nem kell neki...
Nagy örömmel tapsolnak és dicsérgetik, ha iszik.... azért reméljük, hogy előbb-utóbb majd nem lesz ezzel gond... 
Hanna imád öltözködni újabban... Ha a kezébe kerül valami anyukája ruhái közül, már egyből próbálja felvenni... annyit nevetünk a fotóikon, mert úgy be áll a fiam elé, és várja a dicséretet és a fotózást!
Ezt is ma kaptam most délután. Tulajdonképpen már éppen csak jó a kis fejére ez a sapi, de nagyon ragaszkodik hozzá, fel is vette egyedül indulás előtt... ezt Tőlünk kapta. Sajnáltam is, hogy nem volt nagyobb méretben, amikor válogattunk a sapik között...
Margitka!
Tünéri Hanna, igazi kislány, szeret öltözködni. Na, majd ha válogat a ruhák között, mit vegyen fel.
Pár képet megint választottam Hannáról. Ezek május 14-től készültek a tegnapi napig:
Itt új ruhát és sapit kapott. Olyan, mint egy játékbaba! ![]()
Épp jótállást olvas, és érdeklődik mi van ott. ![]()
A homokozóban velem játszik.
A csúszdázás nagyon tetszett a Picurnak... alig akarta abbahagyni.
Tegnap este így várta a mobilon, hogy meglásson bennünket, amikor Gábor hívott. 
Nagyon cuki Hanna,élvezi mikor ott van Nálatok!
Csak rakok be még képet a ma kapott fotókból is Hannáról. Ugyanis most láttam először kis ruhácskába öltöztetve::
Itt olvas lelkesen. ![]()
Épp felállt, és várja a fotózást, amit Ő nagyon szeret.
A kedvenc tyúkocskájának is olvas. Még a nyakát is fogja! ![]()
Margitka.
Köszi a fotókat. Tüneményes Hanna, nagyon érdeklik a könyvek.
Aranyos kis ruhácskája van, csinosan lehet öltöztrtni majd.
A csúszds is nagyon tetszik neki, csak a derekad bírja kiképzést.:)
Margit2 fóruma → Margit2 forum → KEDVENCEK