Válasz: KEDVENCEK
Szia Margitka!
Nagyon kis cuki az akciója közben az unokád!
Legalább igy ő is jobban fog inni ha a kutyust itatja közben.
Köszi a képeket!
|
A korábban megszűnt SG fórum folytatása, indult 2016.09.01-től. |
Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Margit2 fóruma → Margit2 forum → KEDVENCEK
Szia Margitka!
Nagyon kis cuki az akciója közben az unokád!
Legalább igy ő is jobban fog inni ha a kutyust itatja közben.
Köszi a képeket!
Margitka!
Köszi a képet, kis huncut a Hanna, de talán így jobban issza majd Ő is vizet. Sajnos nem mindig fogadják el a sima vizet.
Sziasztok Ilona és Lia!
Hannánál már egy ideje gond a folyadék fogyasztása... A vizet fogadja el a legjobban, de sajnos azt sem mindig... Már próbálkozott Bogi többféle gyümölcslével és teával is, de nem kell neki...
Nagy örömmel tapsolnak és dicsérgetik, ha iszik.... azért reméljük, hogy előbb-utóbb majd nem lesz ezzel gond... 
Hanna imád öltözködni újabban... Ha a kezébe kerül valami anyukája ruhái közül, már egyből próbálja felvenni... annyit nevetünk a fotóikon, mert úgy be áll a fiam elé, és várja a dicséretet és a fotózást!
Ezt is ma kaptam most délután. Tulajdonképpen már éppen csak jó a kis fejére ez a sapi, de nagyon ragaszkodik hozzá, fel is vette egyedül indulás előtt... ezt Tőlünk kapta. Sajnáltam is, hogy nem volt nagyobb méretben, amikor válogattunk a sapik között...
Margitka!
Tünéri Hanna, igazi kislány, szeret öltözködni. Na, majd ha válogat a ruhák között, mit vegyen fel.
Pár képet megint választottam Hannáról. Ezek május 14-től készültek a tegnapi napig:
Itt új ruhát és sapit kapott. Olyan, mint egy játékbaba! ![]()
Épp jótállást olvas, és érdeklődik mi van ott. ![]()
A homokozóban velem játszik.
A csúszdázás nagyon tetszett a Picurnak... alig akarta abbahagyni.
Tegnap este így várta a mobilon, hogy meglásson bennünket, amikor Gábor hívott. 
Nagyon cuki Hanna,élvezi mikor ott van Nálatok!
Csak rakok be még képet a ma kapott fotókból is Hannáról. Ugyanis most láttam először kis ruhácskába öltöztetve::
Itt olvas lelkesen. ![]()
Épp felállt, és várja a fotózást, amit Ő nagyon szeret.
A kedvenc tyúkocskájának is olvas. Még a nyakát is fogja! ![]()
Margitka.
Köszi a fotókat. Tüneményes Hanna, nagyon érdeklik a könyvek.
Aranyos kis ruhácskája van, csinosan lehet öltöztrtni majd.
A csúszds is nagyon tetszik neki, csak a derekad bírja kiképzést.:)
Mivel odakint nem lehet csinálni semmit sem, és bent sem akarok ma már. Kicsit pihentünk délután itt a nappaliban. Aludni nem tudtam, de most éjjel elég jól sikerült az alvás. Így nekiálltam a képeket lementeni, és válogattam párat:

Hanna már szombaton reggel a Fecóhoz át akart menni a kis tóhoz, és az aranyhalakat nézegette lelkesen.
Az udvarunkon természetesen ott voltak a napozóágyak. Hanna büszkén mosolygott rajta, mert egyedül felmászott, és birtokba is vette!
Amikor a délutáni alvás után evett Hanna, még kimentünk az udvarra és a napon pancsizott egyet. Mindig volt mellette valaki.Itt Bogi és Fecó..
Bogi elkezdte a napi jógát. Erre Hanna is odament és Ő is próbálkozott. Én is odamentem természetesen a kicsi mellé, mert néha Hanna a Bogi mobilját át akarta kapcsolni a jógáról...
Ez a fotó már Pesten készült tegnap este, amikor elköszöntünk Hannától. Aranyosan integetett. 
Margitka.
Köszi a képeket. Nagy lány már Hanna.
Nagy jó az a kép ahol mind hárman tornáztok.
De jóóóó fotók!
Az a jógás fotó minden pénzt megér.Szerintem most már a vonásaiban is látszik,hogy apja -lánya a kis Hanna!
Margit2 fóruma → Margit2 forum → KEDVENCEK