Válasz: Társalgás
Margitka.
Majd csak holnap szeretnék mosni, ma időm sem lett volna rá, reggel korán mentem, 4 után értem haza.
Jó pihenést kívánok én is.
|
A korábban megszűnt SG fórum folytatása, indult 2016.09.01-től. |
Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Társalgás
Lapok Previous 1 … 1,594 1,595 1,596 1,597 1,598 … 2,570 Next
Válasz írásához belépek vagy regisztrálok
Margitka.
Majd csak holnap szeretnék mosni, ma időm sem lett volna rá, reggel korán mentem, 4 után értem haza.
Jó pihenést kívánok én is.
Sziasztok! Jó reggelt! Mindenkinek szép napot kívánok mára is! 
Lia!
Bocsi, figyelmetlenül olvastalak el tegnap, de most megnéztem újra, nem múlt időben, hanem jövőben írtál. Viszont most néztem meg az előrejelzést, eső nem várható, a mosásnak kedvez, és főleg a kiteregetésnek. 
Jelenleg nálunk 6 fok van. Aztán majd később talán 10 fokig emelkedhet a hőmérséklet ma is....
Éjjel már a szokásos volt, de hajnaltól azért aludtam egy kicsit, de fáradtnak egyáltalán nem érzem magamat....
Főzni ma csak másodikat kell készíteni. Túrógombóc lesz majd étcsokoládés pudinggal...
A kávét megittuk már mind a ketten a férjemmel.
Hozom későbbre is:
Sziasztok.
Nagyon szép napot kívánok én is.
Margitka.
Köszi a kávét, lassan jöhet a második. Délelőtt takarítottam egy kicsit, a madarakat tettem rendbe, főztünk a kuyáknak.
Nem sokára ebédelünk és indulok dolgozni.
Sziasztok!

Margitka!
Köszi a reggeli kávét, lassan esedékes már a második is! Nem sokat aludtam az éjjel éjféltől csak forgolódtam háromig és utána sem sok alvás volt. Köszi jól vagyok csak sok volt megint az intézni valónk, és a szememet pihentetni kell mert érzem nem jó ha gép előtt vagyok. Tegnap voltunk a dok.nőnél megvizsgált mindent rendben talált. Fekete karikát látok de nem probléma mondta, majd elmúlik, kitágította a pupillát géppel is megnézett minden rendben van. December 22.-én kell visszamenni megint.
Hétfőn kedden vidéken voltunk le kellett engedni a radiátorokból a vizet és még volt amiket meg kellett csinálni, téliesítettünk. Pestről voltak megnézni azért is ki kellett menni. Egyáltalán nem unatkozunk.
Készülünk a szülinapra Tamásnak volt de nem volt itthon a fiam külföldön volt a munkahelytől, így elmaradt a szülinap. Nem tudom melyik hétvégén lesz megtartva még.
Ma paradicsomleves van mellé hurkát, kolbászt sütök, vettem sütőtököt most kereket kaptam, majd azt is sütök ma.
Hétvégére vendégeket várunk jönnek a barátaink. Most már kiporszívóztam még port kell törölni.
Lia!
Olvasom, hogy sok a munka, sok a beteg megint. Nagyon óvatosnak kell lenni, mi is csak ha nagyon kell akkor megyünk el itthonról. Remélem minden rendben van nálatok is!
Lia!
Nagyon hasznos munkákat csináltatok meg délelőtt. Remélem, hogy a munkahelyeden ma nem lesz annyira sok a munka, vagy legalább időben hazajuthatsz majd. 
Ma reggel végre le lett cserélve a kocsin a nyári gumi télire nekünk is.
Én jó időben elkészültem a túrógombóccal. Most a gyors változatot csináltam meg. Ezt elkészíteni is jobban szeretem!
Így készítem: túrógombóc másként. ... Természetesen az étcsokoládés pudingot is megfőztem már 1 liter tejjel. A férjem a tejszínhabot se hagyja le róla a tányérjában... na jó, lehet, hogy egy picit én is teszek majd rá talán. ![]()
Amint elkészültem a gombócokkal mi átmentünk kocsival Érdre a nagy Tesco-ba, mert itt helyben sajnos mostanában elég sok az üres polc, és nem kapok meg mindent, ami kellene. Például olajból is csak 890,- Ft-ért árulnak... Szerencsére Érden sikerült jól bevásároltunk... Hazafelé még a Penny-be is beléptünk, Ott is nagyon jó árak vannak, sok mindent kaptunk terven kívül is...
Ilona!
Csodás képet hoztál mára is! Köszi! Ilyen élőben látni maga a mesevilág lenne! ![]()
Intézni való nekünk is akad minden héten még... Ti se sokat pihentek... Annak örülök, hogy a vizsgálaton mindent rendben talált a doktornő! ... De addig is nagyon kíméljed, hogy minél előbb megerősödjön! Aztán talán majd a kontroll után már sokkal jobb is lehet! Addig pedig sok türelem! 
Majd csak sikerül egyeztetni a szülinapozást is! Finom ebédetek volt ma is. Nekünk már csak 4 db sütőtök van, 2-őt ki kellett dobni, mert megromlott sajnos.... Akkor jó készülődést, és hétvégére kellemes vendégeskedést!
Na még eszünk almát, és már csak a tévét nézzük ma is. este. Mivel a kézilabda meccseket szeretjük, most épp az van... Később pedig természetesen az ATV-ben fél 9-től a Géniusz vetélkedőt nézzük, azt nagyon kedveljük! De előtte még le kell fürödni is.
Most már elköszönni jöttem... További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! 
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek! 
Sziasztok! Jó reggelt! Mindenkinek szép napot kívánok mára is! 
Éjjel most is a szokásos volt, de hajnaltól azért aludtam egy kicsit, viszont fáradtnak most sem érzem magamat. és ez a lényeg.
Jelenleg nálunk 6 fok van. Aztán majd később talán 10 fok is lehet egy rövid időre... Esőre ma még nem kell számítani... mondjuk az nem is hiányzik nekünk...
Főzni ma nem kell semmit leves is maradt mára, és túrógombóc is pudinggal. Elég lesz hármunknak. Ma a nagy fiam megint itthonról dolgozik... Már készül a tea a reggeihez. Természetesen meg is tálaltam már.
A kávét megittuk már mind a ketten a férjemmel.
Hozom későbbre is:
Sziasztok.
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok én is.
Ma elmegyünk Hévízre, hírtelen jött egy lehetőség, kihasználjuk, van mit kipihenni.
Majd onnan jelentkezem, addig is sok puszi Nektek.
Szia Lia!
Na ez jó hír! Szerintem is rátok fér már nagyon a pihenés! Nem árt néha egy kis kimozdulás! Jó utat kívánok Nektek, ha most indulnátok! Érezzétek nagyon jól Magatokat Hévízen! Aztán várjuk, hogy beintegess, ha lesz ott is egy kis időd! 
Sziasztok újra.
Szerencsésen leértünk, minden rendben volt az úton sem volt nagy a forgalom.
Margitka.
Kihasználjuk a lehetőséget, ki tudja mikor lesz még alkalmunk eljönni, pihenni. Tegnap is nagyon sok munkánk volt, későn értem haza.
Gondoltam Rád mikor felétek jártunk. ![]()
Ti is kihasználtátok a tegnapi napot, sok mindent intéztetek, finomság is készült.
Ilona.
Gyönyörű ez a kép, az évszakok, ilyenkor a leg színesebb a táj.
Örülök hogy rendben van a kontrollon minden, azért nagyon vigyázz magadra még.
Lia!
Ó de aranyos vagy, hogy máris jelentkeztél! Aztán még a fogalom is kedvező volt. Délután mi már sorozatot néztünk, lazára vesszük a délutánokat, ha lehet... Tulajdonképpen nincs főnökünk, aki dirigáljon, ennyi jár is már a nyugdíjasoknak minimum! 
Mi nem utazgatunk már messzire, de tulajdonképpen még Pestre sem... pedig az csak 30 km-re van.. Szerencsére Gábor fiamék azért időnként eljönnek.
Ha az M7-esen már erre tartottatok, akkor örülök, hogy eszedbe jutottam. ![]()
Már az uzsonnázáson túl vagyunk... A fiúk még akarnak sorozatot nézni, én is Velük tartok!;)
Nektek pedig kellemes kikapcsolódást kívánok! 
A vacsorán túl vagyunk, most már este maradunk a tévé nézésnél.
Én el is köszönök mára. További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! 
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek! 
Lapok Previous 1 … 1,594 1,595 1,596 1,597 1,598 … 2,570 Next
Válasz írásához belépek vagy regisztrálok
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Társalgás