13,333

Válasz: Társalgás

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80606313_10217643396134105_6717922801971363840_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlhlLDRClV2vD6XfqtNFNzXPb_qABWkcP_O4qe8xdqSh8t4mgIZLJsgfnRUNs6l9u8&_nc_ht=scontent.ftsr1-2.fna&oh=d25861cb55ebbbea935c98df0df15871&oe=5E6F8492
Jó reggelt!
Azta,most látom,én végeztem,én kezdek! big_smile
Éjjel többször keltem fel Pocihoz,neki is karácsony volt,igen jól evett,aztán éjjel,sikeresen hányt is...de minden rendben ...már kávézom,és megyek anyuhoz,a napot nála kezdem.aztán ma pogácsa sütés lesz,és piskótát is sütök,leves van,úgy terveztem tartja szeletek lesznek holnap,még azt nem tudom,hogy lerakom e krumplival a sütőbe,vagy inkább kirántom?
Most minden esetre,várom,hogy a fogaskerekek beinduljanak!

13,334

Válasz: Társalgás

Hali ,iszonyú nagy a csend a fórumon...csak magamban beszélek!
Voltam anyunál,behordtam sok fát,hogy ne kelljen kijárnia,mert hideg van ám,utána még el is mosogattam neki,ő meg törölgetett,hazafele piacra mentem,de annyi nép volt,hogy igyekeztem ki onnan...minden bolt,minden hentes,minden tele emberekkel...vásárolnak mintha világ vége jönne...és az árak az egekbe szöktek...főleg a húsé...úgyhogy begyúrtam tepertős pogit,hajtogattam,nehezen kelt mert hideg van...de már sülnek végre..holnap pedig készitem frissen a húsokat,aprófasirtot sütök és rántok karajt,meg tepsiben lesz tarja ,krumplival és pont!
Levest már főztem tegnap húsgombóc levest,jó nagy fazékkal,savanykás...süti is kell még az egytojásos csodasüti lesz,az hamar megy és nem túl munkás...másodikán pedig már kezdek,megyek munkába!
Ennek az évnek is vége lesz...
Jó éjt és szép álmokat!

13,335 Utoljára Lia szerkesztette (2019-12-30 18:34:05)

Válasz: Társalgás

Sziasztok.
Én nem régen érten haza, reggel óta,rettenet sokan voltak. Holnap is délig lenne rendelés,de hogy mikor végzünk kitudja.
Itt is lehűlt a levegő,reggel-6 fok volt.

Ancsa.
Lényeg hogy nem lett beteg a cicád.Sok finomsággal búcsúztatod az óévet és várod az újat.

Elköszönök én is,jó pihenést kívánok.

13,336

Válasz: Társalgás

Sziasztok!
Sok volt az elintézni való ma is... Most van időm csak ideülni, fáradt vagyok, de már írok...

Lia!
Nekem ma is dolgozott a mosógép, kiteregettem a teraszra, amikor már nem volt mínusz fok, aztán 4 óra után behoztam a ruhákat... Reggel korán megfőztem tojásos, köménymagos rántott levest és töltött paprikát... Aztán volt elintézni való, Érden is jártunk. Délután pedig újra egy nagy adag sajtos tallért sütöttünk, meg ismét 3 rúd kókuszos keksztekercset, mert megígértem... Te is finomat főztél.
Remélem, hogy a holnapi napod jobb lesz, csak nem mennek szilveszter napján már annyian...  https://margit2.hu/ujforumba/puszis.gif

Ancsa!
Anyukádnál ez a "nem emlékezés" úgy látom, hogy elég korán elkezdődött... Poci talán sokat evett, hogy hányt? ... de ha rendben van, akkor megnyugodhatsz.
Igazán aranyos vagy, hogy kezedbe vetted a fórumot, pedig most nem is kértelek még meg rá! https://margit2.hu/ujforumba/law.gif
Ahogy olvastalak, látom, hogy ügyesen elkészülsz mindennel Te is.... Most is mint mindig!


Csatlakozom hozzátok, elköszönök, most már fürdés és pihenés...  További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! http://margit2.hu/ujforumba/wave.gif

Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek!  http://margit2.hu/fotoalbum3/alvolampa.jpg

13,337

Válasz: Társalgás

https://kep.index.hu/1/0/2740/27406/274062/27406249_142794cb78adbc1585184f8851104aa2_wm.jpg

Jó reggelt  mindenkinek,az év utolsó reggelén!
Jól aludtam,mostanában későbben ébredek,mivel szabim van...de már másodikán kezdek is.
Akik olvasnak tudják,milyen nehéz éven vagyok túl és sokunknak elég rosszul alakult...elvesztettem Apámat,16 év után tönkrement a kapcsolatom Attilával,elköltöztem albérletbe,kétszer egyikből a másikba..
most úgy tűnik végre stabilizálódik a helyzetem,Anyuval vannak még gondok,és ez jobb nem lesz...próbálok megfelelni ahogy tudok...viszont van jó is az életemben...rámtalált a szerelem,amiről azt hittem nem is létezik...talán 50 évet kellett várnom rá...de már nem vagyok egyedül..akadt társam,igaz még nagyon friss a dolog és elég kevés időnk van összeszokni,lévén hogy Ő nem Váradon él...de ha Isten is úgy akarja,megoldódik majd és addig is együtt vagyunk,mikor lehet!
Úgyhogy reményekkel tekintek a jövőbe...és kivánok mindenkinek nagyon boldog és szerencsés Újévet,egészséget,békét és nyugalmat!

13,338

Válasz: Társalgás

Sziasztok!
Jó reggelt! Mindenkinek szép napot kívánok én is!

Ancsa!
Köszi a kávét. Jaj de finom lehet hozzá a csoki! .. Most bevallom, hogy az ebéd után én is mindig egyszek egy kocka cukormentes étcsokoládét a kávéval... Ezt még a francia szomszédasszonyom édesanyjától tanultam. De ő eheti a cukrosat is... és képzed már 96 éves volt most december végén... Az én anyukám csak 82 évet élt meg május 31.-én  sad

Már 2 napja mi is többet aludtunk, és ma is csak fél 7 után ébredtünk fel... A nagy fiam még ma is elment Pestre dolgozni, észre sem vettük a mozgását...

Tudom, hogy Te is nagyon rossz éven vagy túl, ahogy én is... Sok volt ebben az évben az orvosokhoz, kórházakba járás, és anyósom is meghalt májusban, most meg karácsony előtt anyukám...

De nagyon örülök, hogy Te már kezdesz kilábalni, és boldog vagy, ami nagyon fontos! Kívánom, hogy most már csak jó események történjenek Veled, körülötted!

Mindenkinek én is http://kepmester.silihost.hu/images/279/8222/00000307.jpg kívánok!

13,339

Válasz: Társalgás

Sziasztok.

Nagyon szép napot kívánok én is.

A dolgozóban vagyok,mielőtt kezdődik a roham,benézek,nem tudom lesz e időm később.

Sajnos az élet tartogat szépet és rosszat,én a jóból kívánok sokat számunkra.Sok erőt kívánok a Mindennapokhoz,legyen erőnk a nehezebb napokat túlélni.Sokszor úgy érezzük nem megy tovább,de csak van remény és kiút.Találjuk meg a szépet és a jót,szeressünk hogy szeressenek.


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK.

13,340

Válasz: Társalgás

Szia Lia!

Remélem, hogy már hazajutottál. Meghatott, ahogy írtál reggel. "szeressünk hogy szeressenek." https://margit2.hu/ujforumba/law.gif

Neked is sok örömet és boldogságot kívánok a következő évre!   https://margit2.hu/fotoalbum2/pusziszivvel.gif

13,341 Utoljára sz.icus szerkesztette (2019-12-31 18:51:58)

Válasz: Társalgás

Sziasztok!

Most csak ennyire van időm, hogy kicsit bekukkantok!

Mindenkinek nagyon szép estét, jó kikapcsolódást és BUÉK kívánok!

https://www.kunfeherto.hu/wp-content/uploads/2015/12/buek.gif

13,342

Válasz: Társalgás

Szia Ilona!

Örülök, hogy Te is bekukkantottál. Tudom, hogy nem nagyon érsz rá, igazán aranyos vagy!  https://margit2.hu/ujforumba/law.gif
Nektek is kellemes estét, és B.U.É.K!   https://margit2.hu/fotoalbum2/pusziszivvel.gif

13,343

Válasz: Társalgás

http://kepmester.silihost.hu/images/279/8093/00000023.jpg

13,344

Válasz: Társalgás

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

http://kepmester.silihost.hu/images/279/8093/00000024.jpg