Szia Margitka!

Hoztam egy kis délutáni kávét,mi is most kávéztunk, tejszínnel fogyasztottuk.
Köszönöm kérdésed mindenki jól van. Levente keze néha kicsit megdagad, 23-án mennek vissza kontrollra. Remélem minden rendben van, egyszer focizás közben megcsúszott és fenékre esett, a karját is letette. Itt történt még nálunk, remélem nem lett a karjának semmi baja. Oviba jár, ott még a múlt héten fel volt kötve, hogy ne feledkezzen meg róla, így jobban tud rá vigyzázni.
Most megint szépen kisütött a nap, de hűvös szél fúj. Én sem csináltam semmit eddig. Délelőtt látogatóink voltak, megvették a mosogatógépet. A fiamé volt, csak itt állt, egyszer sem használták. Jó sokáig itt voltak, elbeszélgettünk. Kedves fiatal házaspár volt. Tavasszal lesz készen a házuk, ott meg másképpen tervezik a konyhát, ezért mást vesznek.
Most meg már semmihez kedvem nincs, pedig valamihez csak kezdeni kellene. Közben még kiszaladtunk a temetőre a vázát lekötni, téliesítettük.


