541

Válasz: Társalgás

http://margit2.hu/fotoalbum/joreggelt.gif

Sziasztok! Mindenkinek szép napot kívánok! http://margit2.hu/animaciok/szia.gif

Kipihenten ébredtem ma, most már mindig kicsit hűvös a reggel, itt 8 fok van, de a szél nem fúj. Igazi kellemes őszi reggel... Napközben még szép idő lesz. Épp most mondták a tévében is, hogy 18-21 fok is várható, és a hét végére még jobb idő is jön.
A kávénk is megfőtt már, kell is mert utána mindig frissebb vagyok.

http://kepmester.silihost.hu/images/279/8707/00000219.gif

542

Válasz: Társalgás

Sziasztok kedveseim!

Jó reggelt és nagyon szép napot kívánok mindenkinek! smile

543

Válasz: Társalgás

Szia Kati!

Látom, hogy közben jártál itt. http://margit2.hu/ujforumba/law.gif ... Én meg anyukámmal beszélgettem telefonon közben...
Mára van valami programod, vagy  csak a szokásos?

544

Válasz: Társalgás

Halihó Mindenkinek!

Végre haza értem. A marhák már majd szomjan haltak.Újabban az orvosnál annyian vannak, és mindenkinek roppant sürgős. Az összes nyugdíjast biztos egy rakás éhes száj várja otthon, mert úgy dúródnak előre, mintha az életük függne attól, hanyadiknak kerülnek be. Épp beszélgettük az orvossal, hogy ezentúl jobban járok, ha kérik időpontot, mert erre is van már lehetőség. Na és akkor nem kell annyit várni. Hát lányok az új jogosítvány képem alapján első ránézésre 5 évet kapok a dutyiban. De kész van , legalábbis az ideiglenes. Egy hét múlva lesz meg az új.

Ma tészta salátát főzök, meg paradicsom leves lesz talán, de az még nem biztos.

545

Válasz: Társalgás

Szia Klári!

Legközelebb, ha menni kel az orvoshoz, akkor előtte igyekezzél bejelentkezni, biztos számít valamennyit, ha az orvos is ezt javasolta... bár kivételek mindig akadnak ám, akik befurakodnak... http://margit2.hu/ujforumba/csodalk.gif

Mi sem dicsekszünk az új személyi igazolványképpel, mert az mindenkinek gyalázatosra sikeredik...  általában... de nem is törődünk vele, mi nem alkarjuk nézegetni... valamennyire  meg úgyis tudnak azonosítani utána...

Paradicsomleves az gyorsan készen van, én  is régen csináltam, talán , ha sietni kell, majd bevetem... azt főztél?... Mi az a tészta saláta?  http://margit2.hu/ujforumba/fejvakaras.gif

546

Válasz: Társalgás

Sziasztok!
Jó későn értem haza,szülői volt ma,hiszen már tudjátok.
Nem adom fel,szombatonként haza fogom hozni Prücsit,ha nem dolgozom,Babi este visszavitte de vasárnap reggel megint elhozta, és egész nap nála volt,sokat játszott,nagy sétát is tettek a Várba,ott elengedte rohangált az ő két kutyájával,olyan fáradt volt hogy este mikor visszavitte már csak egy kis csontot rágcsált és ment is be a házikójába ,lefeküdni,nem sirt már!
Ma  vettem neki egy kis konzervet,meg jutifalit,már készülök szombatra.
Ma nem főzök,csak a fagyóból elővettem a torost,azt fogok enni.Ati este nem eszik ilyesmit,mert sokat kell innia rá,és egész éjjel  járkál akkor!
Na holnap jövök hamar és mustárt akarok késziteni házilag,majd elmondom hogy sikerült!

547

Válasz: Társalgás

Sziasztok!
Hazaértem és is,soha rosszabb napunk ne legyen.Reggel főztem túrós tésztát  és tarhonyalevest.
Maradt annyi belőle hogy holnapra elég a férjemnek.

Klári!
Sokszor nálunk is így van,nagyon türelmetlenek az emberek,egész addig míg be nem jutnak,utána meg már ráérnek beszélgetni a váróban.Nálunk nincs időpont,nem tudjuk kivitelezni.

A tésztasalátát hogy készíted?Én ettem valahol az savanyú káposztával készült.

Margitka!
Én is nagyon jót aludtam a saját ágyamban.Délelőtt kiszedtem a vinkát a tartóból,már nem igazán virágoztak.

548

Válasz: Társalgás

Szia Ancsa!

Igen, sejtettem, hogy hazamentél munka után... Jobban van Apukád? http://margit2.hu/ujforumba/nemtudom.gif

Látom, hogy nagyon kényeztetitek Babival a kis Prücsit!... Elégedetten, aludhatott el vasárnap. http://margit2.hu/ujforumba/wink.gif

Te bátor vagy, hogy ilyen kaját mersz enni este... bár, ha nincs gondod utána, akkor váljék egészségedre! ... na és Atti mit kapott vacsorára?
Már én is olvastam, hogy lehet készíteni mustárt, de  nem álltam neki... mivel olyan sok nem fogy nálunk... De kíváncsi leszek, hogy Te hogyan leszel megelégedve majd az eredménnyel... http://margit2.hu/ujforumba/fejvakaras.gif

549

Válasz: Társalgás

Szia Lia!

Na ez jó hír,  főleg  az első munkanap után! ... Finomat főztél holnapra! http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif

Akkor az idő is javul, és az éjszakai alvásunk is ezek szerint?  http://margit2.hu/ujforumba/vigyor5.gif

550

Válasz: Társalgás

Sziasztok!

Lia!
Ildikóék is ma voltak Kittivel a doktor néninél, nem is kérdeztem , hogy ott is sokan voltak -e. Sajnos megint náthás lett a csipet, de szerencsére nagy baj most nincs. De a bölcsiből szabadság van.

A tészta saláta roppant egyszerű és változatos étel, na meg villámgyors. Bármelyik tészta megfelel neki, de én spagettivel szeretem a legjobban, vagy copfocskával. A fött tésztát össze keverem párolt zöldséggel jó borsosan, valamilyen húsféleséggel, ez lehet pirított csirkemell, vagy bármelyik hirtelen süthető husi, vagy virsli, esetleg kolbász, és az öntet rá lehet tartár, vagy besamel+tejföl. Fantázia kérdése és készlet kisöprőnek is nagyon jó, mert ha sok féle alapanyagból van egy kevés, jó kis kaját lehet belőle összerittyenteni. De aztAncsa ismeri is ezt, mintha ezt írta volna ő is hétvégén, csak ő fött hússal.

551

Válasz: Társalgás

Margitka! A paradicsom leves lemaradt.


Katikám! Gondolom már te is otthon vagy azért már.

Nekem a begóniák még szépen virágoznak. Valamennyire azt is kiheverték, hogy a kislány a múltkor egyszerűen rájuk feküdt. Az összeset letördelte. Az idén nagyon szerettem volna venni díszkáposztát. De gondom van. A birkák kijárnak már legelni, és bizony be tudnak jönni az udvarra. Már teljesen letaposták a drótkerítést. Szerettem volna használt gumikat gyűjteni, abból készíteni kerítést, de nem merik oda adni a gumisok, mert veszélyes anyag, el kell számolniuk vele.Pedig azt biztos nem taposnák le.

552

Válasz: Társalgás

Klári!

Aha, most már értem... Időnként mi is szoktunk pirított zöldségeket tenni  a tésztára... http://margit2.hu/ujforumba/crazya.gif

Még szerencse, hogy nem lett jobban beteg a kis Kitti! .. Jobbulást kívánok Neki!  http://margit2.hu/ujforumba/law.gif