3,445

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Az a sárga virág krókusz. Nekem is van... még nem is néztem meg, hogy kibújt-e?

Finom lehet a kekszszalámid, de a kiflik is guszták!  Jó étvágyat hozzá!   http://margit2.hu/ujforumba/law.gif


Mi épp most nasiztunk a vacsi után az angyalszemekből... Nagyon finom lett most is... megint megígértem, hogy gyakrabban csinálok majd...  tongue

3,446 Utoljára Ancsa szerkesztette (2025-02-23 16:32:45)

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/V6k0wKLP/481102666-10231373284772740-3038749324493322307-n.jpg
https://i.postimg.cc/L5hPtNr3/481070555-10231373284132724-656236742132077534-n.jpg

Nagyon tömény csokis a krém a tortában,két keserű cskis pudingból főztem,még egy fél tábla csokit is olvasztottam bele és eg ytasak forrócsokiport.Sűrített tejjel,és mascarponéval kavartam ki.Csak egy felet töltöttem meg,elég az most,a másik fél piskótát lefagyasztottam.

3,447

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Nagyon guiszta lett a fél tortád!  Jó tartalmas...  Na és igazűn mutatós a díszítése!  http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

3,448

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/d3j2vyzb/482319206-10231435643811677-2749069031967821483-n.jpg

Mai almáspite,a szokásos receptem szerint készült,ami fel is van téve a Receptesembe,a tojás nélküli változat.Most viszont annyit változtattam rajta,hogy tettem  hozzá száraz fehérbort,nedves összetevőnek,azzal gyúrtam a tésztáját és a tetejét megszórtam darabolt dióval.

https://i.postimg.cc/yY69ckqN/481223123-10231435645211712-4987393572495087088-n.jpg
Még hűl,majd ha szeletelem is hozok!

3,449

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Nagyon mutatós lett így a pitéd! Hogy Neked milyen türelmed van, ami a díszítéseket illet!  ... http://margit2.hu/ujforumba/eljen.gif

Várom a vágott szeletet is!  http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif

3,450

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Jöttem ide is nézelődni, mennyi finomságot készítettél.

3,451

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Kicsit megünnepeltük magunkat!
https://i.postimg.cc/tC1yGTJD/481768856-10231497522798613-8500893933427773512-n.jpg
https://i.postimg.cc/28BpXK9K/481790040-10231497523358627-3350803860587699993-n.jpg
https://i.postimg.cc/VNg2CQ5d/481671513-10231497518718511-5474837863048295447-n.jpg
..Van egy különleges találkozás. Minden másnál több, szebb, értékesebb. Semmihez sem mérhető, semmivel sem mérhető. Talán csak csodákkal. Mert a legszebb dolog a világon, ha találkozol valakivel, akivel egy a lelked. Mert ebből a találkozásból csodák születnek...
Csitáry-Hock Tamás

3,452

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Nagyon helyesek vagytok együtt! Látni, hogy mennyire boldogok vagytok!  Gratulálok itt is az együtt töltött 4 esztendőnek! Tartson ez még jó sokáig így szeretetben, sok örömben! http://margit2.hu/ujforumba/law.gif

Igazán finomat készítettél erre a különös alkalomra! Az ital és a csoki is szuper lehetett!  Guszta minden!  http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

3,453

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/RV7R1Jy1/481988626-10231531526368681-6475335614277084029-n.jpg
Mai ebédünk crispy csirkemell,krumplival,sült paprikával.
A torta csokoládékrémes,frissen főtt mandarinkompóttal,és a lapok is a mandarin sziruppal lettek átitatva,a világos krém,mandarin serbetből és tejszínhabból készült.
https://i.postimg.cc/PqZ015WB/482345319-10231531574649888-905362853743403245-n.jpg
https://i.postimg.cc/XY5szDr5/481914480-10231531576169926-2956878165628575070-n.jpg
https://i.postimg.cc/c4wDDbgn/482354162-10231531576649938-6468808646153975688-n.jpg

3,454

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Nagyon finom ebédet készítettél mára! Igazán guszta a képen! http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif

A torta is mutatós lett! Nagyon jó ízesítést találtál ki! http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

3,455

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/nhrVMCHD/484838888-10231615591990269-69878848930930661-n.jpg
https://i.postimg.cc/s2B2H1qr/484651898-10231615594550333-5659517031573717449-n.jpg
https://i.postimg.cc/sDp7KHSc/484307757-10231615594190324-1927128107598106462-n.jpg

Idei ünnepi kenyerünk ma is kisült!Igazán szép lett,szinte egész délután hajtogattam,símogattam,formáztam.

3,456

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Nagyon szép lett valóban a kenyered!   Meghálálta a simogatást!  ...  http://margit2.hu/ujforumba/eljen.gif

Jó étvágyat kívánok hozz! smile