Válasz: Mi újság Ancsánál?
Ancsa!
Az a sárga virág krókusz. Nekem is van... még nem is néztem meg, hogy kibújt-e?
Finom lehet a kekszszalámid, de a kiflik is guszták! Jó étvágyat hozzá! 
Mi épp most nasiztunk a vacsi után az angyalszemekből... Nagyon finom lett most is... megint megígértem, hogy gyakrabban csinálok majd... ![]()
















