3,433

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Sütöttem egy kakaós,cukros kalácsot,mielőtt rászórtam a cukros kakaót,lekentem cseresznyelekvárral.
https://i.postimg.cc/Kz49VLks/476302372-10231226685987862-2866546498506353427-n.jpg
https://i.postimg.cc/zv8yvwCx/476230343-10231226686467874-7152948746797774545-n.jpg
https://i.postimg.cc/c4VNcxjS/476226314-10231226911473499-8462727763363735882-n.jpg
https://i.postimg.cc/VsJf9V6X/476341196-10231226911953511-2451797860703975791-n.jpg

Már több szeletet is megettünk belőle,én tejjel ,annyira finom!

3,434

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/bwrM2KLt/475572402-10231226694548076-6632896755857862666-n.jpg
https://i.postimg.cc/zvLbhDLQ/476229405-10231226697108140-4905678328676477808-n.jpg
A Semmi kifli receptje fenn van a Süteményes 3 -ban,most cseresznyelekvárral töltöttem.32 darab lesz az adagból.

3,435

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Nem vagy semmi!  Ezt már többször megállapítottam. Hú de guszta a kalácsod belseje!  tongue

Na és  kiflikéid is nagyon finomak lehetnek!  http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif

3,436

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/pVfqsnrb/477904563-10231261092648007-6233252663996030652-n.jpg
https://i.postimg.cc/SNXjycMH/479404502-10231261081487728-628279798007505065-n.jpg
https://i.postimg.cc/NGZ22NBQ/477779132-10231261081007716-8778442703327313210-n.jpg

Idei Valentin -napi tortám,amit egy évben sem hagyok ki.Most csokoládékrémes belül,kívül pedig erdei gyümölcs kémes dekorációval készült.

3,437

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Igazán szép lett a tortád!  Ez csak finom lehet! Váljék majd egészségetekre!, ha felvágjátok!  http://margit2.hu/ujforumba/law.gif

3,438

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/7ZQjFb0H/478828702-10231270655287067-5177035652158109343-n.jpg
https://i.postimg.cc/jdfTQH7H/480238587-10231270655847081-3386777313241902319-n.jpg
Kicsit ünnepeltünk!

3,439

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Finom torta, és pezsgő!  http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif  http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif
Érezzétek jól magatokat ma  a továbbiakban is!  http://margit2.hu/ujforumba/law.gif

3,440

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/R0Zh76zC/480409950-10231317239811651-4373684353383065698-n.jpg
https://i.postimg.cc/9Xd2fmvL/480492467-10231317434896528-2642064671490748312-n.jpg

Kakaós palacsintarolád
30 deka lisztből és 2 tojásból,tejjel és két kanál kakaóval, sűrű masszát készítünk,majd ásványvizzel hígítjuk.Nem kell annyira hígnak ,mint a vékonypalacsintát,mert kicsit vastagabbakat sütünk.Kb,8 palacsinta lesz,persze a serpenyőtől is függmekkora,lehet pár palacsintával több is lesz,de nekünk 8 ra van szükségünk.A krémhez,két pudingot ,fél liter tejben,4-6 kanál cukorral megfőzünk,sűrűre,majd még forrón 10 deka vajat elkavarunk benne,hagyjuk kihűlni,majd kézimixerrrel elkezdjük habosítani,úgy, hogy apránként hozzátöltünk 2 deci tejszínt.Bármilyen pudinggal készthető,nekem most epres volt.Lerakunk 4 palacsintát,úgy hogy félig fejék egymást,egy sorba,megkenjük a krémmel,majd a két hosszabb oldalát picit felhajtjuk,mint a bejglinek és feltekerjük.Hagyjuk hűtőben dermedni ,majd olvasztott csokival leöntjük.

3,441

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Most olvasom hogyan készítetted ezt a guszta roládot!  Nagyon ízléses a díszítése! Képzelem, hogy örül neki, aki kapja!   http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

3,442

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/Rh1KdpYC/480716466-10231342829011365-3945720584642484356-n.jpg
https://i.postimg.cc/HxsqdFQR/480706142-10231342827331323-3551048757168373492-n.jpg
https://i.postimg.cc/brTJB79J/480717888-10231342829371374-8230252389859967995-n.jpg

Mai fotók Pincúrról.Egészen kikupálódott a kis szőrcsomó!

3,443

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Milyen szép lett már Pincúr!  Nagyon jó a fotózáshoz, ahogy ül! Tetszik! Miyen komolyan vette a fotózást!  http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

3,444 Utoljára Ancsa szerkesztette (2025-02-22 17:01:17)

Válasz: Mi újság Ancsánál?

https://i.postimg.cc/L5HnLg9R/480688838-10231361402755697-1043113706527561955-n.jpg
Kis tavaszi hírnök,krókusz vagy kökörcsin?

https://i.postimg.cc/fWXKvGMr/480708697-10231362289337861-6442384823136197475-n.jpg

Kekszszalámi, torta szeletben.

https://i.postimg.cc/Gmzzyvb3/481075166-10231363560329635-3773609355085734143-n.jpg
Óriási ,sajtos kiflik,puhák,mint egy felhő!