Sziasztok!

Margitka! Lia!
Nagyon szépen köszönöm Nektek a névnapi köszöntést!
Margitka!
Ügyesek vagytok, megint sikerült egy pár üveg lekvár! Jó sok lett ezen az éven a termés! Szerintem jó helyre ültettétek.
Itt egyik ismerősünknek van fa de nem akar növekedni, panaszkodott éppen a napokban.
Mi a telefont intéztük délelőtt, bementünk hogy miért jött ennyi számla, hiszen nem is telefonáltunk. Még jó hogy nem sikerült,
csak próbálkozás volt,mert nagyon sok lett volna. A kettes zónába állt a telefon és azt ki kell fizetni.
A névnapom alkalmából mentünk ki egy kicsit, a férjem találta ki ezt a kirándulást. Vacsiztunk és nézelődtünk, meg egy kisebb túra volt a fák alatt, mert borzasztó meleg volt. Nem is lehetett volna hegyet mászni, ahol már fa nincs, mert nem bírtuk volna a meleget.
A villám belecsapott egy lengyel fiúba, az meghalt a mellette lévő meg megsérült. Olyan gyorsan jött a felhő fent a magasban, a hegy meghúzta és vihar kerekedett ki belőle.
Lia!
Biztosan nagy élményekkel térnek majd haza a gyerekek! Ugye hogy milyen furcsa ha nincsenek a gyerekek, nagy a csend! Most itt is úgy van. Mondják is a szomszédok, hogy milyen élet van az udvaron, mikor itt vannak a gyerekek.
Ebben a nagy melegben még jobban elfárad az ember!