Sziasztok!
Megjöttünk, jó hosszú hétvégén vagyunk túl. Elmentünk még pénteken ebéd után és csak tegnap jó késő délután értünk haza. Levente fiaméknál aludtunk, majd másnap együtt mentünk Laci fiamékhoz. Aztán mi ott aludtunk, majd másnap jöttünk haza.
Aztán itt is szeretném megköszönni, mert nagy meglepi várt a konyhámban, nagyon aranyosak vagytok! Még egyszer köszönöm szépen, hogy gondoltatok Ránk! Persze mi is megünnepeltük itthon kettesben!
Azóta már befőztünk 9 üveg körtét is. A hétvégén megérett ennyi, de már időnk nem volt rá, hogy befőzzük.
Nagyon jól sikerült a születésnap, Ibolya mikor meglátta a tortáját nagyon meglepődött.
Ilyenre sikerült, több kép a konyhámban van.

Margitka!
Guszta lett az almás süti, most a sok tortázás után ez jól jönne. Van is itthon alma, ha holnap lesz időm, lehet hogy meg is csinálom.
Lia! Jó ötlet a szőlőt betenni a fagyóba! Finom is a gyümölcslevesbe!
Nagyon hideg lett, csak 19 fok van az étkezőben, mondta is a férjem be kellene fűteni! Lehet, hogy a sok papirt, meg hulladékot eltüzeljük.