Sziasztok!

Margitka!
Háromszor ültem a gép mellé ma, mindig abba kellett hagyni. De most már befejezem az írásomat.
Délelőtt mi is vásárolni voltunk, aztán gyógyszertár stb. amiket kellett mindent lerendeztünk.. Most már megint nyugodtan lehetünk két hétig.
A gyerekekkel is meg volt a beszélgetés. Vettem virágokat a muskátlik mellé, lobéliát választottam. Remélem jól fog mutatni. A kerítésre még nem vettem, majd meglátom oda milyen lesz. A kiskertbe őszirózsa, büdöske, sáfrány van ültetve, egy kis sorba szórtam el petrezselyem magot.
Nagyon finomakat készítettél megint, jaj de guszta minden! Holnap főznöm kell mindkettőt, de majd még megbeszéljük mi legyen az ebéd.
Nagyon sokat dolgoztál, azért volt pihenés is? MI délután kicsit lefeküdtünk és el is aludtunk. A fiam ébresztett fel mikor telefonált.
Lia!
Finom ebédet készítettél! Ügyesen bevásároltál Te is! Örült akkor az unokád, hogy együtt lehettetek?