Válasz: Mi újság Ancsánál?
Kapor Margitka,én káposztát kapor nélkül sosem főzök! ![]()
Akkor még hozok ,amik készen lettek.
A piskótám kisült,de ezt csak holnap töltöm meg,ha áll egy napot könnyebb szeletelni.
Gesztenyés zserbó,dióval,és még ez is ki tudott repedni oldalt! ![]()


Most úgy csináltam,hogy miután megkentem tojássárgájával,a maradék cukros diót a tetejére szórtam és rásült! ![]()







