2,173

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Kapor Margitka,én káposztát kapor nélkül sosem főzök! big_smile
Akkor még hozok ,amik készen lettek.

A piskótám kisült,de ezt csak holnap töltöm meg,ha áll egy napot könnyebb szeletelni.
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000608.jpg

Gesztenyés zserbó,dióval,és még ez is ki tudott repedni oldalt! big_smile
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000609.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000610.jpg

Most úgy csináltam,hogy miután megkentem tojássárgájával,a maradék cukros diót a tetejére szórtam és rásült! big_smile

2,174

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Na még erről sem hallottam, hogy kaport tesz valaki a káposztára... Pedig szeretem is  a kaport, de még soha nem ettem úgy... Talán egyszer kipróbálom egy kevéssel. tongue

Szép lett a piskótád! A zserbó is finom lesz így! Én is szoktam a lekent tojássárgájára szórni cukrozott diót!   http://margit2.hu/ujforumba/crazya.gif

Hihi, és azt írtad, hogy nem lesz nagy sütés! big_smile

2,175

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Nálunk senki nem főz káposztás ételt kapor nélkül,ilyenkor száraz kaprot teszünk bele,de most volt friss a fagyóban onnan tettem.
Hát még a diós-sós ropogtatós sütidet is most gyúrtam be... big_smile És még holnap is nap van,meg vasárnap is,még fog készülni más süti is,mondtam hogy a szülőknek is sütök,de még ráérek,mára csak a káposzta meg a sütés volt betervezve,majd holnap folytatom.

2,176

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Na akkor meg is sütöttem a sósat is Margitka,a recepted alapján,csak én nem szaggattam formákkal,hanem felcsikoztam igy gyorsabban ment,tepsi hátán sütöttem.
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000611.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000612.jpg

2,177

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Jó ötlet ez a rúd formára való csíkok vágása ebből is! Igazán guszták lettek! tongue  ... Én is szoktam különféle formákra is vágni, ha nem formákkal szaggatom... talán emlékszel, hogy trapéz darabkákra is vágtam. De tetszik ez a rúd! Ügyes voltál! Na és kóstoltál már belőle? http://margit2.hu/ujforumba/nemtudom.gif

2,178

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Persze,hogy kóstoltam,finom lett,és jó sok lett belőle,tele egy fedeles doboz!

2,179

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Te most már igazán sokféle finomságot készítettél! Az ünnepek alatt lesz mindig mit nasizni... Örülök, ha ez is ízlik, nekünk is nagyon bejön!  http://margit2.hu/ujforumba/crazya.gif

2,180

Válasz: Mi újság Ancsánál?

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000614.jpg

Vacsora,rántott csirkemell,sült krumpli és savanyú káposzta.

A gesztenyés zserbó isteni fincsi lett..
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000613.jpg

2,181

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Poci,és új barátja Pucki!
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/8901/00000600.jpg

2,182

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Hú de nagyon finom vacsorád volt! A zserbó is isteni lehet a gesztenyével! Most mi is sok gesztenyéset eszünk tongue

Ó milyen kis új barátja van Pocinak!  Ő is nálatok fog lakni? ... Vagy vendégként volt ott?  http://margit2.hu/ujforumba/nemtudom.gif

2,183

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Nem vendég Margitka,a szembeni szomszédom kutyusa,és ki szokta hozni a folyosóra ilyenkor hidegben ritkán viszik le,hanem ott szaladgál a kis labdája után,Poci mikor hallja,kikérezkedik mindig játszani vele e gy kicsit.

2,184

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Na! Milyen jó ez, ha már van egy kis barát is még !  Aranyosak lehetnek együtt!  http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif