Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Aktív témák Megválaszolatlan témák
Search options (Page 495 of 677)
Topics by Ancsa User defined search
Posts found: 5,929 to 5,940 of 8,119

Szervusztok!
Jó volt a mai nap,voltam benn a szüleimnél,persze tetszett a dzsekim nekik is,és én is nagyon szeretem jó meleg és könnyű,nem kell cipelni.
Atti délelőtt volt a városházán kifizette az éves adónkat a lakásra,autóra,utánfutóra,sőt a szüleimét is egyúttal.Felvitték az adókat nálunk,mint mindent,most januártól...mi pedig ma aláirtuk az új szerződést a felemelt fizetésről...Kérdeztem a főnöknőt hogy lesz ezzel a járulék fizetéssel,azt mondta márciusig még a cég fizeti utánunk,még teljesen biztosat ők sem tudnak,majd meglátjuk,lehet továbbra is ők fizetik majd...Hogy minek kellett ezt igy megkavarni!
Köszönöm Lia,remélem tartani fog sokáig!A kutyus már túl van a szurin,szerintem észre sem vette!A macskák is könnyen tűrték!

Jó reggelt mindenkinek.
Máris péntek van,juj de jó,ezt a napot már kibirom valahogy...munka után megyek szüleimhez,megmutatom az új dzsekimet,aztán a mai napon csak lazitok itthon,szombaton kezdem a nagy főzést,sütést!
Legyen szép napunk ma is!
Meglátom,igen egyszerű módot mondott,a tengeren ettünk,minden reggel frissen,jó nagyok voltak,hol csokival,hol lekvárral vettünk,de még én sem sütöttem!
Már erre holnap sor kerül,fel is hivtam őket és mondtam és hogy holnap azzal megyek hozzájuk! 
A fánkra én is kiváncsi leszek,töltött fánk,úgy kell sütni,még olyat sosem csináltam,addig nem mondok többet,mig nem látom,hogy sikerült-e?
Igen ,emlékszem,ez is melegnek tűnik annak ellenére,hogy vékonyabb,mint amim van most,az nagyon is vastag!Csak világos és nincs kapucnija,csak egy magas gallérja az orromig fel lehet húzni,az nagyon jó mikor hófúvások vannak!
Köszönöm szépen,remélem beválik,felpróbáltam ott is itthon is,Attinak is tetszik!

Lefotóztam Margitka,a képről nem látszik villanyfénynél jól,de olyan sötét khaki szinű!

Szervusztok!
Hazaértem!Persze em most már hamarabb,csak előbb elmosogattam kiüresitettem megint a hűtőt...Elpakoltam a beszáradt ruhákat,és kitakaritottam a macskawc-t,aztán odatettem egy kis csirkemájat,az sül most!
Hazafele bementem egy kicsi butikba,már egy ideje szemeztem ezzel a dzsekivel,aztán most hogy karácsonyra pénzt kaptam a szüleimtől,azzal a felkiáltással,hogy úgyis te tudod mi kell neked...hát ma bementem és megvettem magamnak!Nagyon örülök neki,tetszik a szine és jó bundás belül,viszont pillekönnyű...ja és kapucnija is van!
Ma egyik kolléganőm adott egy jó ötletet a fánkhoz,olyat fogok sütni a hétvégén,és ha sikerül akkor almás pudingos pite is lesz!
Ma csak a csirkemáj,és persze van bableves,jól aludtam nem volt bajom tőle! 

Jó reggelt mindenkinek!
Tegnap nem voltam benn,mert elhaladtunk arra és láttuk,hogy üres az előtér,ezek szerint nem voltak még áruért,be sem mentünk,majd szólnak ők mikor érdemes menni,szoktak irni!
Finom volt a leves,két tányérral is megettem,de azért jól aludtam,lassan hétvége,kezdem a fánksütéseket,itt az ideje,megkivántam!

Szervusztok!
Fő a bablevesem,füstölttel,van hozzá lilahagyma,juj alig várom.A macskáknak is sikerült venni egy kis pulykahúst,megint nagy áremelkedések lesznek ,felment az eu a benzin minden,az után az élelmiszer ára is megy fel!Hét végén megyek vásárolni,mg adót is kell fizessünk,,,pffff.az év eleje mindig nehéz...
Most hajnalban láttam,hogy betetted a dobostortát és újabb Sütemények oldalt nyitottál,köszönöm szépen Margitka!

jó reggelt mindenkinek.
Lehűlést mondanak,egyelőre nem igazán érzem,ma sietek haza bablevest főzök és csirkemájat tarhonyával.Még a heteshez is be kell szaladni,a macskáknak is kell venni valamit,napok óta nem kaptak semmi húsfélét,csak szárazat!
Már ideje lenne a turiba is benéznem,idén még nem voltam!
De,lementem majd a gépre,onnan a tárhelyre,értem!
Posts found: 5,929 to 5,940 of 8,119