Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Aktív témák Megválaszolatlan témák
Search options (Page 181 of 348)
Topics by sz.icus User defined search
Posts found: 2,161 to 2,172 of 4,173
Sziasztok!

Margitka! Igen tetszenek a havas képek, de már nem szeretném ha esne. Inkább már a jó időt várom. Itt is hideg van, köd minden nap.
Tegnap nagy munkához kezdtem. A konyhát takarítottam, de még a konyhaszekrényt is elhúztuk. Minden évben megcsinálom, de valahogy a tavalyi elmaradt. Hát volt mit takarítani a mögötte. Ezért nem szeretem annyira a beépített szekrényeket, szeretem ha lehet mozgatni. Mi úgy csináltuk, hogy ki lehessen venni a faltól. Nagy munka volt, de legalább ezzel is készen vagyok.
A mosogatót is elhúztuk, a férjem a lefolyót is kitakarította. Volt már benne sok maradék, már ez sem maradhatott tovább. Nem szeretem, ha már eldugul! Azt nem szoktuk megvárni.
A gáztűzhely maradt, de majd holnap lerendezem azt is.Sok volt a sütés karácsonykor és most ezért ez következik.
Ehhez viszont nagy kedvnek kell lenni, mert nekem sem megy bármikor!
Lia! Bizony itt nagyon hideg van, és tiszta zúzmarás minden, meg a nagy köd. Remélem jól telt el a hétvége?
Ancsa! Örülök a jó híreknek!
Ancsa!
Milyen szépek ezek a lekvárok! Biztosan finom lesz a sütikbe!
Margitka!
Gyönyörű ez az ibolya virág! Jó szívós, ma meg ráesett a hó!
Lehet, hogy lesz belőle több is? Itt nem esik, tegnap hidegebb volt, mert tiszta zúzmarás volt minden.
Sziasztok!
Mindenkinek szép napot kívánok!

Margitka! Itt nem esik a hó, reggel -3 fok volt és jó nagy köd. Tegnap mi is abban az időben értünk haza mint Ti. Nekünk is intézős napunk volt, de már alig vártam, hogy hazaérjünk. Már nagyon éhesek is voltunk, vettünk egy kis rágcsálni valót, több akkor nem kellett. Ráadásul nagyon hideg volt, jó hogy vettem sapkát. Gyorsan megebédeltünk, aztán már kedvem sem volt, elfáradtam. Olvastalak Benneteket, de közben átjöttek a szomszédok, így az írásom elmaradt.
Ma maradékot eszünk, így takarítok.
Ancsa! Nagyon finom lekvárokat csináltál!
Sziasztok!

Margitka! Kicsit később ebédeltünk, mert későn volt a reggeli. Elmúlt már egy óra is, mikor csengettek, ebédelés közben meglátogatott a barátnőm is. Örültünk neki, így hármasban ebédeltünk. Megkávéztunk, jót beszélgettünk. Most ment el nemrégen, gyorsan összerámoltam, de már nem csinálok semmit.
Nagyon finom ebédetek volt, guszta nagyon! Én is húslevest főztem, mellé lecsós szelet készült tarhonyával, rizzsel.
Ancsa! Te is jól töltötted el a mai napot! Örülj neki, jó kis program alakult, kell is egyszer ilyennek is lenni! Majd főzöl be még narancslekvárt!
Sziasztok!

Margitka! Nem kaptam kekszet, így nem csináltam tekercset. Gyümölcsöket ettünk inkább ma. Van itthon egészben keksz, de nem volt kedvem a dió darálón ledarálni. Annyira nem volt fontos hogy ezt együnk.
Látom nagyon finomat sütöttél! Gyönyörűen néz ki, a színe is nagyon szép!
Ancsa! Itt is nagyon hideg lett. A szél is fújt, nem is mentem még az udvarra sem, csak mikor kellett. Már csak a TV szeretnénk nézni.
El is köszönök további szép estét kívánok Mindenkinek!
Sziasztok!
Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!

Margitka! A tiramisu is nagyon fincsi, mi is szeretjük. Látom hogy tegnap még angyalszemet is sütöttél! Én most megyek majd a boltba és ha van keksz akkor veszek legyen itthon. Egy rudat megcsinálok, mert látom, hogy a férjem is járkál az édességek után.
Ma már végre nem csúszik kint, sétálok egyet, az jót tesz. Már megint jobb a lábamnak egy kicsivel.
Lia! Nektek jó kikapcsolódást kívánok!
Ancsa! Olvastam, hogy jól éreztétek Magatokat tegnap. Nagyon jó, ha már anyukádnak is jobb volt a hangulata!
Sziasztok!

Margitka! Köszi! Már egy kicsivel jobban vagyok. Még nehezen tudom hajlítani, de nem fáj annyira mint tegnap. Pihentettem és bekentem az jót tett.
A citromos álom recept ismerős lett, ahogyan elolvastam a receptet. Köszi hogy betetted megint. A keksztekercsről most szembe jutott, hogy én is csináltam karácsonyra két rúddal, de a két unoka mind megette. Örültem is neki, így a sütiknél már nincs lefényképezve. Leventének annyira ízlett hogy meg kellett volna ismételnem, de egyik boltban sem volt keksz. Megígértem hogy ha legközelebb jönnek azt készítek.
Ancsa! De jó programotok lesz hétvégére! Jól teszed, kell is egy kis lazítás! Érezzétek jól Magatokat!
Margitka!
Csak most látom, mennyi sok finomság készült Nálatok is! Nagyon guszta ott is minden! Ez a citromos álom is jó lehet, nem ismerem.
Én most főzök gombalevest, mellé zöldbab főzeléket tükörtojással és kolbásszal.
Sziasztok!
Norvégia! Ugye hogy milyen gyönyörű?

Margitka! A mai napon is jól kezdődött! A férjem szólt reggel hogy nagyon csúszik kint óvatos legyek. Telefonon keresték, amit bent hagyott, mentem ki a garázsba. A lépcsőről mikor leléptem még nem volt semmi gond, nem is nagyon foglalkoztam a csúszással. Mikor a sarokra értem ott aztán estem akkorát, hogy csúsztam kb. két métert, a jobb térdemet lecsaptam, a másik lábam meg előre. Szerencsére nem tört el, de borzasztóan fáj még most is, térdelni, hajlítani nem megy.
Na kaptam egy kis szidást érte! Hogy előre szólt, hová sietek mindig!
Sziasztok!
Margitka! Egészségetekre a pezsgő! Milyen íze van a pezsgőnek? Milyen az aranyszemcse benne? Mi is kaptunk de még nem bontottuk fel. Nem néztem meg jobban biztosan édes pezsgő.

Lia! Hát megdolgoztam vele, este nem kellett altatni, annyira elfáradtam. Finom lehet a tésztája, ez édes tészta igaz? Töltelék nincs benne?
Posts found: 2,161 to 2,172 of 4,173