1,465

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

- Mi a különbség a kés és a feleség között?
- ???
- Az egyik egy veszélyes konyhai eszköz, amihez igen nagy óvatosság és körültekintés szükséges, míg a másikkal kenyeret lehet vágni.



https://margit2.hu/ujforumba/fejvakaras.gif ??? ... https://i.postimg.cc/1zGmQKdJ/tokjo-azuj-polom.jpg

1,466

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

.... https://i.postimg.cc/sfh884h6/akocsmabol.jpg

A kocsmából indul haza az alkoholista, de útravalóként még egy üveg vörösbort betesz a kabátzsebébe. Ahogy botorkál az úton, beleesik egy árokba, jól megüti magát. Érzi, hogy valami nedvesség elkezd végig folyni a mellkasán, kétségbeesve felkiált:
- Remélem vér!

1,467

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

A kisgyerek meséli lelkendezve:
- Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
- Ezt miből gondolod?
- Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!


- Miért az ablakon keresztül jársz be a házba?
- Anya azt mondta, hogy ha rossz jegyet kapok, át ne lépjem a küszöböt.

1,468

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

https://i.postimg.cc/J0Y1dVJP/a-skot-iskolatars.jpg

Velencében egy angol kereskedő találkozik egykori skót iskolatársával.
- Mi szél hozott ide? - kíváncsiskodik.
- Nászúton vagyok. - mondja a skót.
- És hol van a feleséged?
- Ő Skóciában maradt, mert már látta Velencét.

1,469

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Tévedések.... https://i.postimg.cc/dQnmVLfh/tevedesek.jpg

Két orvostanhallgató üldögél egy parkban, és figyeli az elhaladó embereket.  Azzal szórakoznak, hogy megpróbálják az arra tévedők bajait diagnosztizálni, csak úgy ránézésre. A diagnózisok teljesen egyformák, ám akkor arra megy egy öregember, aki furcsán csoszog, közben a lábait szinte egyáltalán nem hajlítja be. A két srác hatalmas vitába kezd, majd egyikük odamegy az öreghez és megszólítja:
- Elnézést, uram, de a barátom szerint Önnek elmeszesedtek a lábízületei, míg szerintem inkább ízületi gyulladása van. Melyikünknek van igaza?
- Nézze barátom, az előbb én azt hittem, szellentenem kell, de sajnos mindhárman tévedtünk...

1,470

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Motoros és a veréb...  https://i.postimg.cc/nzD4Vnjr/motoros-esa-vereb.jpg

Száguldozik egy motoros az országúton, amikor nekicsapódik a bukósisakjának egy veréb. A veréb elájul, a motoros megsajnálja és hazaviszi. Otthon beteszi egy kalitkába, ad neki egy kis kenyeret, vizet, és elmegy munkába.   Kis idő múltán a veréb magához tér és körbepillant:
- Atya ég! Rács, kenyér, víz... Csak nem halt meg a motoros?

1,471

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

... https://i.postimg.cc/T1Vh8cpd/karomkodo-gyerekek.jpg

Két kisfiú beszélget. A 6 éves így szól a 4 éves öccséhez:
- Te, szerintem itt az ideje, hogy elkezdjünk káromkodni. Most lemegyünk a konyhába anyuhoz és mondunk valami jó szaftosat. Például én kitalálok valamit, ami "büdös franccal" kezdődik, te meg mondasz valamit, amibe lesz egy "bazmeg". A kicsi beleegyezik és elindulnak lefelé a lépcsőn. Anyuka éppen reggelit készít. A 6 éves lép be először és így szól:
- A büdös francba, én müzlit kérek.
Az anya jól eltángálja a bátyót és a lépcsőn felfelé menet még a fenekére húz egy párat, majd rázárja a szobaajtót. Anyuka lejön az emeletről.
Jön a kistesója lefelé és kérdezi az anyja:
-Te kis fiam mit reggelizel?
-Hát bazdmeg müzlit azt biztos nem!  ...

1,472

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Katonai teherautó...   https://i.postimg.cc/Ssb1zFQL/katonai-teherauto.jpg

Egy katonai teherautó elakad a sárban. Egy perccel rá megjelenik egy tiszti Jeep négy tiszttel. A tisztek kitolják a teherautót a sárból, majd az egyik megkérdezi a sofőrt:
- Mit szállít maga?
- Ezredes úrnak jelentem, harminchat újoncot.

1,473

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

.... Álom.... https://i.postimg.cc/fWmK5M7X/alom.jpg

Feleség a férjnek:
- Képzeld, ma éjszaka azt álmodtam, hogy egy igazgyöngy nyakláncot vettél nekem! Szerinted ez mit jelenthet?
- Majd a szülinapodon megtudod - mosolyog sejtelmesen a férj.
Az asszony alig várja a születésnapját. Elérkezik a nagy nap, a férj beállít egy csokor virággal és egy szépen becsomagolt dobozkával. A feleség kinyitja, és egy könyvet talál benne, "Álmok jelentése" címmel...

1,474

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

...  https://i.postimg.cc/ydk0zZMn/amikor-rajosssz.jpg

1,475

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

- Melyik a legédesebb állat?
- ???
- A kakaós csiga.


- Mi a hasonló a nőkben és a parkolóhelyben?
- ???
- Mindegyik normális foglalt. Ha találsz egy szabadot, az vagy fizetős, vagy rokkant.


"A statisztika szerint a házasság a legfőbb válóok."

1,476

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

https://i.postimg.cc/P5TcLMwb/aszomszed.gif