2,449

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Azért csak noszogassad apukádat, hogy erősödjön! Magyarázzad meg Neki, hogy anyukád nem tehet az állapotáról, és Ő is próbáljon erőt venni magán, egyen, és mozogjon is minden nap egy picivel többet... aztán csak lesz eredménye! http://margit2.hu/ujforumba/law.gif

Ügyes voltál, hogy ma is sütöttél! Nagyon mutatós így felvágva is. A közepén kakaós krémekből vannak azok a pöttyök?  http://margit2.hu/ujforumba/nemtudom.gif

2,450

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Nem krém,hanem a sárga tetejére csorgattam egy keveset a masszából,amibe kakaót is kevertem,az folyt úgy bele!

2,451

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Na!... Ezt nagyon ügyesen megcsináltad, mert tényleg jól mutat a sütid így vágva! ... Ilyen egyszerű módszerrel, milyen szuper az eredmény! http://margit2.hu/ujforumba/papakacsint.gif

2,452

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Kész a grizgaluska levesem és a káposzta oldalassal,a csirkecombok némi gombával,most vannak a sütőben.
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000814.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000816.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000815.jpg

2,453

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Sok finomságokat készítettél! Nagyon guszta minden, a grízgaluska levesnek szép a színe!

2,454

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Sütöttem egy csokoládés diós kalácsot,alig várom kihűljön!
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000817.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000818.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000819.jpg

2,455

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Nem győzök ámulni már megint! Sok-sok finomság!  tongue  ... Hogy Te miből vagy!   http://margit2.hu/ujforumba/wow1.gif

Mindig eszembe jut ilyenkor, hogy tizen ... akárhány évvel ezelőtt még én is milyen sokat bírtam... De azért most sem éhez a család nálunk sem szerencsére... smile

2,456

Válasz: Mi újság Ancsánál?

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000820.JPG
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000821.JPG

Bécsi túrós palacsinta sült nálam.

2,457

Válasz: Mi újság Ancsánál?

ezek a fotók a balkonon készültek,a pici fenyőcském amit tavaly mentettem a Kauflandból emlékeztek,mondtam félig ki volt száradva,ott elborulva magában,megsajnáltam,megvettem...most rügyezik...
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/8965/00000133.JPG
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/8965/00000134.JPG

A tujákon is találtam friss rügyeket!
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/8965/00000135.JPG
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/8965/00000136.JPG

2,458

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Juj,de szeretném azt a palacsintát.

Szépek a növénykék is.

2,459

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Na most én is szívesen ennék a palacsintádtól! Nagyon guszta így a fotós is!  http://margit2.hu/ujforumba/crazya.gif

A növénykéid is szépen fejlődnek, csak vigyázz rájuk!  http://margit2.hu/ujforumba/taps.gif

2,460

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Mai ebéd,túrós-tejfölös kocka!
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000822.JPG
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000823.JPG