Válasz: Mi újság Ancsánál?
Találtam egy szilvalekvárt,és bukta lett belőle!

|
A korábban megszűnt SG fórum folytatása, indult 2016.09.01-től. |
Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Mi újság Ancsánál?
Találtam egy szilvalekvárt,és bukta lett belőle!

Ancsa!
Guszták lettek a bukták!
... Akkor a papucs majd máskor elkészülhet ha minden lesz hozzá, az gyorsabb ennél! ![]()

Megérkezett a hurka kolbász amit rendeltem,már sül is és a fő a krumpli mellé.Délelőtt még készitettem pár tengeri herkentyűt,köztük két kagylót is,egyik igazi a másik kettő cukor ![]()

Ancsa!
Finom ebédet készítettél!
... A kagylók is nagyon jól néznek ki! ... Nem is tudom eldönteni, hogy melyik az igazi...Talán a világossárga? 
Ancsa!
Milyen jól néz ki a hurka, kolbász! Látni, hogy házi biztosan fiunom lesz az íze!
Szuper jól néznek ki a kagylók is!
Nem talált!A likacsos az igazi,a fehér ott jobbra... ![]()
Jééé!... Ez tényleg érdekes!... persze gondolom, hogy azért élőben látni más... igaz! 
A csiguk hűlnek,nem tudtam dönteni milyet süssek igy mind a kettőből sütöttem,lemon curdos -diós-cukros csiga és vajas -kakaós-cukros.



Ancsa!
Nagyon guszták lettek! Cserélhetünk a lángossal egy párat?
Természetesen! ![]()
Ancsa!
Hú de jó ötlet a többféle töltelék! Guszták lettek a csigáid, lehet válogatni! ![]()

Beszereztem hétvégére némi gyümit,van alma,narancs,pomeló és gránátalma..
Megfőztem a húslevest és a torost,délután pedig találkoztunk a barátnőmmel és pizzázni mentünk.Nemrég értem haza,jót sétáltam hazáig,kihasználtam a mai szép időt,holnapról még havazást is mond megint...
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Mi újság Ancsánál?