2,365

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Találtam egy szilvalekvárt,és bukta lett belőle!
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000757.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000756.jpg

2,366

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Guszták lettek a bukták! http://margit2.hu/ujforumba/finom.gif ... Akkor a papucs majd máskor elkészülhet ha minden lesz hozzá, az gyorsabb ennél! wink

2,367

Válasz: Mi újság Ancsánál?

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000758.jpg

Megérkezett a hurka kolbász amit rendeltem,már sül is és a fő a krumpli mellé.Délelőtt még készitettem pár tengeri herkentyűt,köztük két kagylót is,egyik igazi a másik kettő cukor big_smile
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000759.jpg

2,368

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Finom ebédet készítettél! tongue  ... A kagylók is nagyon jól néznek ki! ... Nem is tudom eldönteni, hogy melyik az igazi...Talán a világossárga?  http://margit2.hu/ujforumba/fejvakaras.gif

2,369

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Milyen jól néz ki a hurka, kolbász! Látni, hogy házi biztosan fiunom lesz az íze!

Szuper jól néznek ki a kagylók is!

2,370

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Nem talált!A likacsos az igazi,a fehér ott jobbra... big_smile

2,371

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Jééé!... Ez tényleg érdekes!... persze gondolom, hogy azért élőben látni más... igaz! http://margit2.hu/ujforumba/papakacsint.gif

2,372

Válasz: Mi újság Ancsánál?

A csiguk hűlnek,nem tudtam dönteni milyet süssek igy mind a kettőből sütöttem,lemon curdos -diós-cukros csiga és vajas -kakaós-cukros.
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000760.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000761.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000763.jpg
http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000762.jpg

2,373

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!


Nagyon guszták lettek!  Cserélhetünk a lángossal egy párat?

2,374

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Természetesen! big_smile

2,375

Válasz: Mi újság Ancsánál?

Ancsa!

Hú de jó ötlet a többféle töltelék!  Guszták lettek a csigáid, lehet válogatni! tongue

2,376

Válasz: Mi újság Ancsánál?

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10970/00000764.jpg
Beszereztem hétvégére némi gyümit,van alma,narancs,pomeló és gránátalma..
Megfőztem a húslevest és a torost,délután pedig találkoztunk a barátnőmmel és pizzázni mentünk.Nemrég értem haza,jót sétáltam hazáig,kihasználtam a mai szép időt,holnapról még havazást is mond megint...