Válasz: Társalgás
Az esti fotókat is megkaptam, alszik már a Picurkánk.
... A vacsorán túl vagyunk, rendet raktam. Elköszönök mára.
További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! 
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek! 
|
A korábban megszűnt SG fórum folytatása, indult 2016.09.01-től. |
Nem léptél be. Kérlek, lépj be vagy regisztrálj.
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Társalgás
Lapok Previous 1 … 2,370 2,371 2,372 2,373 2,374 … 2,586 Next
Válasz írásához belépek vagy regisztrálok
Az esti fotókat is megkaptam, alszik már a Picurkánk.
... A vacsorán túl vagyunk, rendet raktam. Elköszönök mára.
További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! 
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek! 
Sziasztok! Jó reggelt! Mindenkinek legyen nagyon nyugodt és vidám a mai napja is! 
Tegnap este szintén 8 óra előtt lefürödtem már. Aztán még néztük a tévét egy egy ideig a hálószobánkban... Az éjszaka csak egyszer, hajnali 3-kor ébredtem meg most is de eléggé gyorsan visszaaludtam.
Aztán reggel fél 6 előtt keltünk ki az ágyból, és jöttünk le. Ma is lesz majd elintézendő a városban.
Főzni ma már kell, karfiolleves lesz, a második tojásos nokedli, saláta.
Jelenleg csak 1 fokot látok a kinti hőmérőn. Majd délutánra pedig csak 16-17 fokig emelkedhet ma a hőmérséklet. A szél most nem fúj, eső mára nincs jelezve. Már a nap is süt.
A folyadék fogyasztására figyeljetek oda ma is, ez nagyon fontos mindig!!! Ezt a figyelmeztetést nem hagyom ki ma sem!
A mai reggeli frissítő kávénkat is megittuk már a férjemmel együtt.
Most is hozom ide későbbre természetesen, mint mindig:

Szervusztok!
Ma nagyon későn értünk haza,egszerre jöttünk,lassan bandukoltunk hazafele,jó fáradtan mind a ketten...
Szerencsée még volt káposztaleves,ez annyira finomra sikeredett ,egész héten ettük a nagy fazék leves,majdnem teljesen el is fogyott már,egy evésre való van még szűkösen...Muszáj kicsit pihenjek,holnap is nehéz napom lesz,sok munka vár...aztán még akarunk sütni kolbászt,hurkát is.Sőt megbeszéltük még a múlt héten,hogy grilezük kinn,de lehet abból semmi nem lesz, ha ilyen vacak az idő,sógorral közösen terveztük..még van egy nagy lazacpisztrángunk,azt terveztem megsütni kinn a grillen..de lehet bedobom a sütőbe,legalább melegszik kicsit a lakás is..
Margitka!
Finom ebédetek volt,milyen jó is,hogy elég csak kimenni a kertbe a friss salátáért.
Sziasztok.
Kellemes délutánt kívánok.
Nem vagyok még a toppon, szerencse hogy nem kellett menni ma dolgozni, itthon ebéd után pihentem egy keveset, de húz az ágy. Holnap is munka nap, most nem bánim hogy nem nekünk kell dolgozni.
Margitka.
Nagyon finom ebédetek volt, a friss salátával nagyon finom.
Hideg idő van sajnos, este még fűtünk, a fürdéshez.
Ilona.
Sajnos minden nagyon megdrágult. Mi is lefedettük egy pár éve nagymamámék sirját, könnyebb úgy rendbe tartani, nem tudtunk mindig menni.
Ancsa.
Most ebben az időben semmi nem úgy feljődik, utána meg hirtelen jön a nagy meleg, győzze a szervezetünk.
Két dobozban kaptunk virágot, különbözőek. Ma el is ültettem őket.
Sziasztok! 
Ancsa!
Finom sütit találtál nekünk.
-
Az szerencse, hogy volt, mit ennetek, ha ,már ilyen fáradtan értetek haza. Talán a pihenés után már sikerült megsütni a kolbászt és a hurkát. Remélem, hogy már meleg van, és elkészült a lazacpisztráng a sütőben. ![]()
Én ma mindenből 2 napra készítettem, holnap majd összedobjuk a tiramisu tortát megint, mert a férjemnek az kell!. A diós piskótát már meg is sütöttem hozzá... most nem mandulával sütöttem:
Lia!
Az jó, ha ma nem kellet ma és holnap sem kell menned dolgozni, ha még nem vagy jól! De akkor használd ki, hogy otthon lehetsz, és kúráljad ki Magadat! Gyógyulj meg hétfőre! 
Igen finom is volt a friss salátával a tojásos nokedli... hagytam is üresen, majd holnap is sütök rá tojást, és szedek megint salátát!... Az gyorsan meg is lesz. ![]()
A virágok nagyon szépek, amiket kaptatok! ... 
Csodás virágok nyílnak a kertedben! 
Ügyesen megoldottad a duplázást! 
Kint még gyorsan megöntöztem a virágaimat a vacsora után. Én most már csak elköszönök mára. További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! 
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek! 
Sziasztok! Jó reggelt! Mindenkinek nagyon nagyon szép napot kívánok mára is! 
Tegnap este a fürdés után néztük a tévét egy ideig a hálószobánkban... Az éjszaka csak egyszer, hajnali 2-kor ébredtem meg most is de eléggé hamar visszaaludtam szerencsére.
Aztán reggel fél 6 előtt keltünk, és jöttünk le. Ma is lesz majd elintézendő a városban délelőtt.
Főzni ma már nem kell, csak majd friss saláta, amit természetesen a kertből szedek... a tiramisu tortát is összedobtam. még egy kevés krém maradt, így abból is lett egy kis jénaival... mindegyik a hűtőben van. Délben lehet felvágni a tortát!
Jelenleg csak 1 fokot látok a kinti hőmérőn. Majd délutánra pedig csak 16-18 fokig emelkedhet ma a hőmérséklet. A szél most nem fúj, eső mára nincs jelezve. A nap már süt.
A folyadék fogyasztására figyeljetek oda ma is, ez nagyon fontos mindig!!! Ezt a figyelmeztetést nem hagyom ki ma sem!
A mai reggeli frissítő kávénkat is megittuk már a férjemmel együtt.
Most is hozom ide későbbre természetesen, mint mindig:

Szervusztok,szép estt mindenkinek!
Csak most sikerült ideérnem a géphez,ma elég pörgős napuk volt,reggel dolgozni voltam,utána találkoztunk Lacival és elmentünk bvisszaváltani a palackokat,sörös dobozokat de a Kauflandban midkét automata előtt állt egy-egy nem ma barnult egyé és volt mellettük vagy hat hatalmas szemeteszsáknyi palack...na meg is fordultuk,mondom estig sem jutunk oda az automatához...átmentünk a Penníhez,ott kis várakozás után sorra kerültünk,utána bementünk vásároltunk egy keveset,aztán hazaballagtunk,és odaraktam a kolbászt,hurkát sülni meg a halat is,hogy legyen kaja bőven mára is holnapra is.Sógor is befutott,megtálaltam,nagyon jól laktunk,Lacit még nem láttam ennyit enni,nagyon jól belaktunk!
Sütemény ma nem készült,nem volt rá időm..
Holnap reggel elfutunk Lidlbe,utána szavazni és végül szabadok leszünknincs semmi tervünk,várjuk az eredményt és reméljük a legjobbakat.
Lia !
Nagyon szép virágokat kaptál és amelyek a kertedben vannak azok is csodásak!Az a páfrány különösen tetszik ott a sziklakertben.Remélem már jobban vagy azóta!
Margitka!
A Tiramisu tortához sütötted a diós piskótát?Nem hallottam még ilyen receptet,ahol diós a tiramisu,a krémje milyen?
Szia Ancsa!
Guszta tortaszeletet hoztál! ![]()
Akkor jól megjártátok a palackok visszavitelét... az is sok időtökbe került... de csak összejött... Utána sikeres vásárláson estetek túl, és finom ebédetek is lett! ![]()
Holnapra pedig szintén sikeres vásárlást a Lidliben is! ![]()
Mi a reggeli után elmentünk tüdőszűrésre, mivel ide jöttek kis busszal, és helyben megcsinálták... de 1,5 órát kellett a sorban kint várakozni... szerencsére eső nem volt, de a szél eléggé fújdogált.
Mivel mára csak salátát kellett szedni és elkészíten9, az ebéd hamar rendelkezésünkre állt délben. Természetesen a torta is felvágásra került. Mindig szeretek variálni... márciusban az én szülinapomkor mandulás piskótát sütöttem a tiramisu torta aljára. Azzal is nagyon finom volt. Most úgy döntöttem dióval sütöm a piskótát. Persze alaposan meg lett locsolva tejes-kávéval és rummal is.. A krémje pedig ugyanaz:
Na és a sajtos pogink isteni finomra sikeredett, ezt már délután sütöttem ki, sikerem lett a fiúknál vele is! ![]()
Hú de most néztem csak rá az órára! Jól elrepült az idő!... De nagyon kellemesen is telt a mai napunk. 
El is köszönök mára. További kellemes estét, és nagyon jó pihenést! 
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok Mindenkinek! 
Lapok Previous 1 … 2,370 2,371 2,372 2,373 2,374 … 2,586 Next
Válasz írásához belépek vagy regisztrálok
Margit2 fóruma → Margit2 forum → Társalgás