5,809

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10978/00000024.jpg

Jó reggelt mindenkinek!
Elég jól aludtam ,nem köhögtem éjjel,csak reggel még elég sokat mig kitisztul a torkom.
Ma inditom a mosógépet,bár kinn nagyon hideg van ,majd benn teregetek,de muszáj ennyi idő alatt felgyűlt!
Margitka!
Igen,volt hogy anyuéknál,de volt hogy balkonládába szépen kikeltek a magok,egyforma távolságra!
Tegnap beszélem kolleganőmmel,ő is alig áll a lábán,nagyon beteg,volt olyan reggel tegnap,aki bement és olyan rosszul volt,hogy hivtak neki taxit és hazament,volt olyan, aki elment orvoshoz a munkából,majd betelefonált,hogy tüdőgyulladása van és ő sem megy,sokan hiányoznak,egyik főnöknő,aki kitárta az ablakokat szintén beleesett.Nincs is úgy munka,igazán megállhatnának pár napra mig mindenki összeszedi magát,mert igy visszafertőzi a gyógyultakat is, a másik, aki köhög.Félek is ha bemegyek nehogy visszaessek,sokan betegek ,de úgy mennek dolgozni.
Reménykedek,hogy a hét vége fele leállnak,a szabászok tegnap sem dolgoztak,a szezonváltási időszak van,a nagy cég most nem küld munkát,még az idei rendelést most intézik,ilyenkor meg kéne állni pár napra,normális esetben,de nehogy már kiesés legyen,kajtatnak valahonnan valami munkát,néhány párat csak ne álljanak meg.
Az étvágyam még nem a régi..éhes vagyok ugyan ,érzem,meg korog a  gyomrom is,de nem kivánom azt ami van itthon és nem is tudom mit ennék?Betegség után az étvágy jön vissza legnehezebben.Fogytam is vagy két kilót,tegnap mértem meg magam,felöltözve ,sőt bakanccsal voltam 60 kiló...azelőtt ruha nélkül,úgyhogy leszámoltam vagy két kilót..
Na csak jöjjek helyre már rendesen végre,aztán visszaszedem én,hétvégére már beterveztem egy torost,azzal jól tudok lakni.Mára még van leves,főtt hús,zöldség,és egy kis pörkölt,ahhoz főzhetek egy kis krumplit,a tökfőzelék elfogyott rég
Azt hiszem készitek egy kávét,mert ma Atti olyan higat főzött,hogy nem birtam meginni...

5,810

(1,050 válasz, Margit2 forum fórumban)

Milyen szép rendben tartott porta,régen kaptak az ilyen házak valami oklevelet ha jól emlékszem,tiszta udvar ,rendes ház!
A hóember is cuki,akárcsak a kis fogatlan fiúcska,még majdnem egyforma nagyok is! big_smile

5,811

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

Én már vettem olyan petrezselyemzöld magot ami szalagon volt,tényleg nagyon praktikus és szépen kikelt mind.Az a göndör fajta.
Igen,megnyugodtam a vizsgálat után,szerintem ettől fél mindenki aki beleesik a virusba,hogy nehogy a tüdőre menjen!
Ebédeltem,sültkrumplit,tarjával,savanyúsággal..hihetetlen hogy tegnap még a viz is édeskés izű volt nem esett jól még az sem!Most már ez a két nap tényleg arra kell hogy megerősödjek,aztán nehogy megint elkapjak valami nyavalyát a munkában!De ha még egyszer ablakot nyitnak rám,és fogom a kalapácsot meg a szeget és beszegelem,hogy ne tudják többet kinyitni!

5,812

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

Meg van az eredmény,minden rendben,tiszta a tüdő,nincs szövődmény.

5,813

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/9679/00000060.jpg

Megjöttem!Hozzánk visszatért a tél,erősen havazott,amig hazafele jöttünk.Hát tudjátok embertelen körülmények...ahol csinálják a tüdőröntgeneket,az emberek kinn álltak az utcán,egésze a lépcsőn le a váróteremből.És csak időpontra vártak...nem álltam oda...elmentem a fizetős klinikára,az meg megszűnt...már nem működik...ott álltunk tanácstalanul,hogy hova menjünk,mikor valaki ajánlott egy magánrendelőt,oda elmentünk,senki nem volt ,kifizettem a tarifát és már mentem is be és megcsinálták a röntgent.Az eredményért vissza kell menni,10 óra után,akkor jön meg a doki,aki leolvassa...remélem rendben lesz,mert nem érzek fájdalmat,és mig feljöttem a harmadikra sem fulladtam ki,vagy ilyesmi.Még ez a pár nap pihenést és jól leszek...Reggel még olyan bizonytalanul lépkedtem,de a friss levegőn egykettőre helyrejöttem hazafele már minden rendben volt!

5,814

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/10978/00000023.jpg

Jó reggelt mindenkinek!
Itt vagyok,ragyogok,sokkal de sokkal jobban vagyok!Nem fáj semmim,nyugodtan aludtam az este már 6 kor elnyomott a fáradtság,és reggelig talán vagy kétszer ébredtem meg,azért mert elzsibbadtam,merthogy oldalt aludtam,megpróbáltam hanyatt fordulni és semmi gond nem volt,nyugodtan lélegeztem,nem nyomott,a mellkasom,most iszom a kávém,készülök,szeretnék hamar ott lenni a rendelőben,biztosan kismillióan lesznek,a mai napom rámegy...szerencse,hogy jól vagyok,már a köhögésem is alig van,egyet ,egyet köhintek,úgy látszik a sok fekvés és a rengeteg folyadék segitett...most csak kicsit elhúzott az ágy ,nem szoktam én ennyit feküdni,kicsit nehezen indulok be!
Majd jelentkezem,köszönöm,hogy aggódtatok,minden rendben!

5,815

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

Jó reggelt!
Nagyon nem vagyok jól,alig aludtam,ha fekszem nyomást érzek a mellkasomban,fura,mintha össze lennék száradva,nehéz levegőt is venni.Jobbára fel voltam polckolva,szinte ülve aludtam valamennyit,de folyton felriadtam,egyre gyengébbnek érzem magam,már a második éjszakát nem sikerül aludnom...iszom a vizet egyfolytában,ha kell,ha nem,a köhögés alábbhagyott,de egyáltalán nem vagyok jól...nem tudom kibirom e hétfőig ,hogy menjek dokihoz?

5,816

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

Szerintem is...ki tudja...

5,817

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

http://kepmester.silihost.hu/images/1703/9679/00000059.jpg

Elegem volt a télből...ez minden volt csak tél nem,ha pedig eddig nem volt akkor most már maradjon magának északon!
Főztem be húslevest,ettem is egy jó tányérral,főtt hússal benne,most pedig gyűröm befele a szokásos adag pomelómat,na ez jó leveses,tiszta vitamin!Közben teát és ásványvizet is iszom,már annyi lé van bennem,egész nyáron nem volt ennyi.

Közben hallottam,hogy az utcánkban, szemben lakó bácsi meghalt...megdöbbentem,hiszen még láttam az utcán nemrég,minden este sétált a kis kutyáival,volt neki két kis fekete tacskóféle,meg egy szép spániel.Láttam is a mentőt a háza előtt,de ott beszélgettek kinn,azt hittem csak megálltak valami ismerőssel...hát bizony elment a  bácsi...pedig nem is volt olyan idős.

Van banánom is itthon,de épp az este irta valaki,hogy hallotta,amint egy nő miközben ette a banánt,érezte hogy ropog a foga alatt...kiderült hogy póktojások voltak a banánban...fúúúúj,hát mit mondjak,megundorodtam...azt hiszem egy darabig nem veszek...

5,818

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

Lia!
Engem is megvizsgált alaposan a doktornő mikor elmentem a sürgősségire,nem küldött röntgenre,mert azt mondta ,tiszta a tüdő,nincs sem sipolás ,sem szortyogás semmi...nem is fájt a hátam sem.Itt a házidoki azért adott küldőpapirt,mert ezt nem tudta.Szerintem ez a rutin,hogy küldenek..
Mivel már felszakadt végre,valahol nyugodtabb vagyok,mert igaz ugyan hogy fáj már mikor köhögök,de legalább produktiv,sokkal jobban fájt és kinlódtam mikor szárazon köhögtem.a hangom is olyan volt,eddig,mint egy medvének,dörmögtem csak,teljesen be voltam rekedve,már visszakaptam a hangom is,csak még mindig viszket a torkom és olyankor köhögnöm kell...na csak azért vagyok igy elkámpicsorodva,mert szerintem gyerekkorom óta nem voltam ilyen köhögős állapotban.Tüdőgyulladásom pedig még nem volt soha!Egyszer volt mellhártyagyulladásom ,egészen kicsi gyerekkoromban és annyi.Nem vagyok egy betegeskedő fajta és ,ezért sokkal nehezebben is viselem,ha tehetetlen vagyok.És nagyon türelmetlen,rossz beteg vagyok.

Ilona!
Jaj hát nem ússza meg a kicsi,nagyon sajnálom!Legalább a kórházat sikerüljön elkerülni!

Margitka!
Itt folyamatosan szakad az eső,sötét van,rossz a kedvem.Ilyenkor szoktam bedagasztani,hogy jobb kedvem legyen! big_smile

5,819

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

nincs laptopom,csak okostelóm van.Nekem nem kell rá wi-fi,az itthoni internet van rajta,nyugodtan használhatom bárhol.Múltkor is mikor voltunk  a lányokkal,minket előre vettek ugye a veszélyeztetettség miatt,de tele volt a váró,mindenki köhögött,nyamvadt,még én is tisztára betegnek éreztem magam a végére...

5,820

(31,325 válasz, Margit2 forum fórumban)

Hahah,tudom hogy nem fájdalmas a tüdőröntgen,tavalyelőtt voltam,mikor a tbc -s beteg volt a munkában,emlékszel?De akkor is mi tömeg volt ott nem igaz!Na jó,a magam megnyugtatására elmegyek hétfőn.