8,293

Válasz: Társalgás

Sziasztok!

http://megaport.hu/media/king-include/uploads/beautiful-flowers-gyonyoru-viragok-3451609718.jpg

Margitka!  Nagyon guszta lett a hajtovány! Meg is kívántam, de nincs erőm ebben a melegben sütni!

Lia! Köszönöm szépen a köszöntést! Akkor a hétvégén megint unokáztok, tele lesz a ház, de igy a jó! Örülök, hogy nincs gond a foggal!

Ancsa! Na végre hogy megtalálták mi okozza a problémádat! ! Legalább kigyógyatanak és többé nem lesz gondod vele! Ha nem mész el mindig előjött volna! Remélem már rendbe fogsz jönni! Szépen haladsz a fogászattal is!

8,294

Válasz: Társalgás

Sziasztok.
Kegyetlen meleg volt ma is,munka után még vásároltunk,feltöltöttük a hűtőt.Készítettem rakottkrumplit,ebben a melegben,holnapra lesz mire jönnek a gyerekek.

Ancsa.
Találnák már meg mi okozza a panaszaidat,sokat szenvedsz miatta.

Margitka.
A hétvégén bográcsozni szeretnénk,lehet sütök palacsintát mellé.

Ilona.
Lassan letelik a nálunk töltött szünidő a gyerekeknek,24-én már már  mennek Spanyolországba nyaralni egy kicsit.

8,295

Válasz: Társalgás

https://legjobbkave.hu/wp-content/uploads/2015/07/kave-idezetek-8.jpg

Jó reggelt,kellemes pénteket mindenkinek,ma még van járkálni valóm...remélem ez a hétvége  végre nyugodtan fog telni,ma szeretnénk  be is vásárolni egyúttal és lerendezni az orvost.
Puszi

8,296

Válasz: Társalgás

Sziasztok.
Nagyon szép napot kívánok én is Mindenkinek.
Munka van,előtte bekukkantottam.Éjszaka jót pihentünk,reggel korán még elmentem pár dolgot vásárolni,hétvégén ne kelljen.

Ancsa.
Sikeres ügyintézést kívánok.

8,297

Válasz: Társalgás

Köszönöm Lia,hamarosan indulok,nagyon meleg lett...sietek haza, ahogy tudok...

8,298

Válasz: Társalgás

Hazaértem,staphilococcus aurea,kaptam rá Azitromicint,egyet egy nap...Remélem segit!

8,299

Válasz: Társalgás

https://static.manna.global/img/cms/hu/980/1873-gyogynovenyes-husito-limonadek-111936.png

szervusztok!
Nagyon meleg van,pedig e lég jól el kezdett fújni a szél..lehet hogy hoz valamit?
Kitaláltam,hogy holnap húslevest főzök,és sült húst ,krumplival,sült paprikával...Desszertnek pedig aranygaluskát...reggel korán elszaladok a közeli boltba a hozzávalókért,hiányzik egy s más.Nem mentünk végül vásárolni,iszonyú meleg volt,a háziorvosom irta ki a gyógyszert,nem mentem vissza gégészhez,mert ott megint fizetni kellett volna a tarifát,a vizsgálatért külön volt,az ellenőrzésért megint külön van..és csak azért hogy irjon egy receptet nem mentem,majd ha beszedtem a kúrát,megint elmegyek megcsináltatom a nyelvemről a mintát,és akkor kiderül hogy meggyógyultam -e?
Addig viszont ,tömöm a fejem,állandóan éhes vagyok,jól kiéheztem magam az elmúlt hetek idegessége miatt!A paprikás krumplim el is fogyott mára,még vacsorára vane gy kis bulgurom,egy darabka sült csirkeszárnnyal,hacsak nem kivánok meg esetleg valami mást..még van egy fél sárgadinnyém és egy kis sütim is,amit vettem volt ..
Szerencse,hogy itthon vagyok behúzott sötételőkkel ,ebben a hőségben..

8,300 Utoljára Lia szerkesztette (2018-08-10 15:13:12)

Válasz: Társalgás

Hazaértem én is,már a rosszullét kerülgetett.Szörnyű meleg van most is.Sokan is voltak,de vége a hétnek.

Ancsa.
Végre van eredmény,használjon a gyógyszer.
Finomat főzôl,mi holnap szeretnénk bablevest bográcsozni.Süti meg majd meglátjuk mi lesz.

8,301

Válasz: Társalgás

Hozzánk most kezd idesütni a nap,be van húzva minden mégis olyan meleg van ,hogy szörnyű,pedig fúj a szél rendesen.
Lassan elköszönök,megjött a gyógyszerem,bevettem,remélem lesz hatása!most már tv-zni fogok csak,meg még egyszer vacsorázom is,később!
Holnap reggel találkozunk!
Akkor én ma köszönök el,reggel én fogok nyitni,ha el nem alszom! big_smile
További szép napot  mindenkinek!

8,302

Válasz: Társalgás

Ancsa!
Jó pihenést,kell is most hogy gyorsabban gyógyulj.
Nálunk még meleg van,adtam a kutyáknak enni de siettem vissza a jó hűvös lakásba.
Nem tudom hogy lesz idő, benézni holnap,de igyekszem.

8,303

Válasz: Társalgás

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38676767_1652822638177756_329303857072963584_n.jpg?_nc_cat=0&oh=64bf1d33c7083d63046bc26b97c349af&oe=5C01D6D0

jó reggelt mindenkinek!
Kellemesen enyhe az idő...még...kicsit felhőcskés,hátha ma nem lesz az a nagy meleg!
Sietek elszaladok a közelbe vásárolni,aztán főzöm a húslevest.
Legyen szép napunk,majd még benézek!

8,304

Válasz: Társalgás

Sziasztok.
Nagyon szép napot kívánok én is .Kellemes az idő kint,sütöm a palacsintát az ebédhez.
Gyerekek szerencsésen,kifáradva hazaértek,még alszanak.Zsombor ma jőn haza újra vidám lesz az udvar.

Ancsa.
Sikeres vásárlást,finomat főzöl.