529

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Móricka megy haza az iskolából, és meséli a szüleinek, hogy ma a tanító néni olyat kérdezett, amire egyedül csak ő tudta a helyes választ az egész osztályban.
- Nagyon ügyes vagy, mondja az anyja.
- Hát igen, nem hiába, az én fiam - mondja büszkén az apja.
- Na és mondd csak, kisfiam, mit is kérdezett a tanító néni? - kérdi az anyuka.
- Azt, hogy mégis ki dobálta meg őt a papírgalacsinnal...

                                                        http://kepmester.silihost.hu/images/279/8133/00000014.jpg

530

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Szalad az utas a komp felé, hogy elérje. Bedobja a csomagjait, majd egy hatalmas ugrással egyenesen a kapitány előtt landol. A kapitány megjegyzi:
- Ez szép mutatvány volt, de nem ért volna rá akkor beszállni, ha már kikötöttünk?
                                               
                                   http://kepmester.silihost.hu/images/279/8133/00000015.jpg

531

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Félreértés:
Kovács annyira bereked, hogy csak suttogva tud beszélni. Felkeresi hát egy orvos barátját. Az ajtóban az orvos fiatal, csinos neje fogadja. Kovács közel hajol, és suttogva kérdezi:
– Itthon van?
Az asszonyka kissé pirulva mondja:
– Nincs, gyere nyugodtan.

532

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

– Hajoljon előre Kovács néni! Mit érez, ha itt oldalt megnyomom a mellét?
– A fiatalságom jut eszembe, doktor úr!


Idegrendszeri panaszokkal keresi föl egy rendkívül csinos hölgy az orvost. A doktor kikérdezi, majd amikor már közel jár a helyes diagnózishoz, rátér a lényegre:
– Bocsásson meg a kérdésért asszonyom, de árulja el, milyen a szexuális életük?
– Az enyém tejesen rendben van, doktor úr, de hogy a férjemé milyen, azt nem tudom.
Ő sohasem beszél a nőügyeiről.

533

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Kovács hiába ostromolja a lányt, az ellenáll. Erre taktikát vált:
– Tudod te, hogy az orvosok szerint a szex jó az ízületi bántalmak ellen..
– De nekem nincsenek ízületi bántalmaim!
– És megelőzésről még nem hallottál?

534

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Folyton hazudozik
--------------------
- Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
- Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus, ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

535

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

- Apu, a szülinapomra veszel nekem egy dobfelszerelést?
- No persze, hogy aztán egész nap itt püföld nekem!
- Ne aggódj, majd csak akkor püfölöm, ha alszol!


... Pedig de jól tudnak a kis gyerekek is dobolni!  A  3 éves dobos, Howard! http://margit2.hu/ujforumba/wow1.gif  ... Hangot neki!!!!!  smile

536

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Móricka későn jön haza az iskolából, az apja szigorúan kérdőre vonja.
- Egy bácsi elvesztett az utcán egy százast, és ilyen sokáig kereste - felei a fiú.
- És mi közöd neked egy idegen elvesztett pénzéhez?
- Rajta álltam.

537

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37630466_10213875864188161_2461429724224684032_n.jpg?_nc_cat=0&oh=aead574ed235137863e85c24628ff69e&oe=5BC96311

538

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Egy férfi panaszolja az orvosnak:
– Doktor úr, a feleségem már hét hónapja nem feküdt le velem!
– Küldje be, majd beszélek vele.
Másnap bemegy a feleség, és az orvos kérdésére elpanaszolja:
– Az a helyzet, hogy reggelente mindig elalszom, és ahhoz, hogy el ne késsek, fognom kell egy taxit. Mivel erre nincs pénzem, a taxis azt szokta kérdezni:
– Fizet vagy megoldjuk másként? A „megoldjuk másként"-et szoktam választani. Emiatt rendszeresen elkésem, s a főnököm mindig megkérdi:
– Adjak fegyelmit vagy megoldjuk másként?
– Mivel ekkor is a „megoldjuk másként"-et választom, csak későn tudok hazaindulni. Emiatt ismét taxival kell mennem. A taxis megint „fizet vagy megoldjuk másként" válaszút elé állít, így mire hazaérek, annyira elfáradok, hogy semmihez sincs kedvem.
Az orvos elgondolkodik, majd megkérdi:
– Most ezt elmondjam a férjének vagy megoldjuk másként?

539

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

- Képzeljétek, ma tűz volt az iskolában, és  láttam egy terhes tűzoltót! - meséli otthon Pistike.
Az apa megkérdezi:
- Pistike, tudod mit jelent az, hogy terhes?
- Persze, aki kihordja a gyereket.

540

Válasz: Minden ami HUMOR és VIDÁMSÁG

Öt sebész iszogat, és arról beszélgetnek, milyenek az ideális páciensek.
Mondja az első:
- Én a művészeket szeretem a legjobban.
Amikor műtét közben felvágom őket, szinte érzem a belőlük áradó sugárzást és fényt.
- Az semmi! - mondja a másik.
- A legjobbak a könyvelők. Az összes belső részük pedánsan helyezkedik el és még be is van számozva!
- Ugyan már! - fanyalog a harmadik.
- A könyvtárosok az ideális betegek. Minden belső szervük ABC sorrendben található.
A negyedik is megszólal:
- Személy szerint én a mérnököket kedvelem. Ők mindig megértőek, ha esetleg a műtét végén kimarad néhány alkatrész.
- Mit tudtok ti a műtétekről! - szól közbe az ötödik sebész.
- Az ideális páciensek természetesen a politikusok!
Nincs szívük, nincs gerincük, nincs agyuk, pofátlanok, sőt gyakorlatilag csak két fontos szervük van: a fejük és a seggük
- ráadásul képzeljétek, minden gond nélkül felcserélhető a kettő